• tronaOdmień swoje życie

  ZACZNIJ OD SYLWETKI

   

  SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ KONSULTACJI

 1. 1

 

 

 

Misja

Wiele osób wciąż błędnie uważa, że osiągnięcie smukłej lub umięśnionej, a do tego zdrowej, sylwetki wymaga sporego poświęcenia: dużych nakładów finansowych na drogie dietetyczne produkty, godzin spędzonych w kuchni oraz na monotonnych ćwiczeniach. Projekt SixPack Academy powstał właśnie dlatego, żeby obalić ten mit! Pokażę Ci, jak możesz realizować swoje cele sylwetkowe w sposób elastyczny i w pełni dopasowany do Twojego stylu życia.

Nazywam się Radosław Pietrzak, jestem pomysłodawcą i założycielem SixPack Academy. Na co dzień, jako niezależny trener personalny i popularyzator zrównoważonego dbania o umysł i ciało, pomagam osiągać moim podopiecznym ich cele sylwetkowe. Zawodowo jestem też przedsiębiorcą internetowym i specjalistą od marketingu online. Nie narzekam zatem na nadmiar wolnego czasu. W związku z tym kluczowe jest, żeby codzienna dieta oraz treningi wpasowywały się idealnie w mój plan dnia i nie zabierały za dużo czasu. Wiem jak wykorzystać w 100 proc. te narzędzia na potrzeby moich celów sylwetkowych!

Moja filozofia w zakresie dbania o ciało i utrzymywania umysłu w pełnej formie jest szczególnie popularna wśród osób, które poświęcają dużo czasu na karierę zawodową – od pracowników wszelkiego szczebla, przez dyrektorów i członków rad nadzorczych, a na indywidualnych przedsiębiorcach kończąc. W społeczności SixPack Academy nie brakuje też rodziców, którzy przeznaczają ogrom czasu na wychowywanie swoich pociech, a jednocześnie chcą znajdować się w optymalnej formie. Nic nie napawa mnie taką radością, jak prowadzenie wspólnych domowych zajęć dla rodziców razem z dziećmi!


All you need is the plan, the road map, and the courage to press on to your destination.

Aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę potrzebujesz 4 elementów

 • DIETA

  Skrojona na miarę Twoich możliwości i potrzeb

  Dieta ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka, a to co jemy bezpośrednio przekłada się na to, jak nasz organizm funkcjonuje: czy mózg pracuje efektywnie, jaki mamy nastrój i chęci do życia. Oczywiście codzienne odżywianie w GŁÓWNEJ MIERZE determinuje również to, jak prezentuje się nasze ciało. Dlatego na starcie Twojej podróży po wymarzoną sylwetkę potrzebujesz prawidłowo zbilansowanej diety, która zaspokoi codzienne potrzeby energetyczne organizmu, zapewni dużo lepsze samopoczucie oraz sprawi, że z każdym dniem Twoje ciało będzie zmieniało się w pożądany przez Ciebie sposób.

  Niestety cały czas wielu osobom zdrowe i racjonalne odżywianie kojarzy się przede wszystkim z jedzeniem niesmacznych i mało urozmaiconych potraw (przysłowiowy ryż, kurczak i brokuły), a samo stwierdzenie „jestem na diecie” wzbudza negatywne skojarzenia. Tymczasem musisz mieć świadomość, że przecież każdy z nas codzienne spożywa różne posiłki, więc siłą rzeczy wszyscy jesteśmy na jakiejś diecie! W SixPack Academy każdy stworzony jadłospis jest w pełni spersonalizowany i autorski. Co to oznacza w praktyce? Plan żywieniowy, który ode mnie otrzymasz, jest dopasowany do Twoich preferencji smakowych, ewentualnych ograniczeń zdrowotnych, możliwości czasowych w kwestii gotowania oraz oczywiście finansowych.

  Ps. dania, które widzisz w tle, to jedynie część spośród posiłków, które znajdują się w jadłospisach adeptów SixPack Academy!

 • TRENING

  Dopasowany do Twojego celu

  Chcesz schudnąć lub sprawić, żeby Twoja sylwetka była smuklejsza? A może Twoim celem jest zbudowanie masy mięśniowej albo poprawienie ogólnej wytrzymałości organizmu? Do spełnienia Twojego celu wiedzie wiele dróg. W SixPack Academy stosuję różnorodne metody treningowe. Sprawiają one, że Twoje ciało zmienia się w oczekiwany przez Ciebie i kontrolowany przeze mnie sposób. Nie ma znaczenia czy ćwiczysz w dużym klubie fitness, osiedlowej siłowni czy w swoich domowych czterech ścianach. Ten wybór należy wyłącznie do Ciebie!

  Co więcej, doskonale wiem, że nie ma nic przyjemnego w powtarzaniu tych samych treningów i ćwiczeń tydzień po tygodniu. Dlatego przygotowywane przeze mnie plany treningowe są różnorodne i oczywiście dopasowane do Twoich potrzeb (m.in. czasu, który możesz poświęcić w tygodniu na treningi), stanu zdrowia i oczekiwanego celu. Nie skupiam się wyłącznie na rozwoju muskulatury lub pozbywaniu zbędnych kilogramów. Ogromną wagę przywiązuję również do ćwiczeń funkcjonalnych, odpowiedniej rozgrzewki, stretchingu oraz ruchów, które kompleksowo wpłyną pozytywnie na poprawienie Twojego ogólnego samopoczucia i stanu zdrowia. Świetną sylwetkę adepci SixPack Academy dostają w pewnym sensie „przy okazji” 😉

 • MOTYWACJA

  Zadbam o to, żeby Ci jej nie zabrakło!

  Zmiany nie są łatwe. Właśnie dlatego jedną z cech charakterystycznych SixPack Academy jest elastyczne podejście do codziennego odżywiania i treningów. Współpracując ze mną nie musisz wywracać całego swojego dotychczasowego życia „do góry nogami”. To przygotowany przeze mnie jadłospis oraz indywidualny plan treningowy ma idealnie dopasować się do Twojego życia, a nie odwrotnie!

  SixPack Academy to również społeczność osób, które zdecydowały się zrealizować swoje marzenia o wymarzonej sylwetce, wspaniałym samopoczuciu i dobrym zdrowiu. Oczywiście każdy z nas miewa gorsze dni czy chwile, w których nasza motywacja spada. Kiedy tylko dopadnie Cię taki mały kryzys, ja od razu pomogę Ci go zwalczyć! Na łamach profili SixPack Academy w mediach społecznościowych regularnie publikowane są zdjęcia i filmy motywacyjne, a także niesamowite historie sukcesów moich podopiecznych. W każdej chwili możesz też ze mną porozmawiać lub poradzić się, korzystając z dedykowanej aplikacji, która umożliwia wszystkim adeptom SixPack Academy stały kontakt z trenerem.

 • WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

  Wyłącznie sprawdzone metody

  Podjąłeś już decyzję o zmianie swojej sylwetki? Świetnie! Gratuluję Ci, ponieważ masz już za sobą ten pierwszy i zarazem fundamentalny krok. Zapewne szukasz teraz osoby, która pomoże Ci zrobić te kolejne w drodze po wymarzone kształty. Na pewno chcesz mieć pewność, że Twój trener jest w pełni kompetentny merytorycznie, a także nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki, metod treningowych czy suplementacji. Świetnie to rozumiem i mam dla Ciebie dobrą wiadomość – właśnie znalazłeś taką osobę!

  Mogę pochwalić się m.in. uprawnieniami trenera personalnego oraz instruktora rekreacji ruchowej. Co więcej, nieustannie rozwijam swoje kompetencje trenerskie poprzez udział w licznych szkoleniach, konferencjach i warsztatach. Zgłębiam także najnowsze publikacje naukowe i badania, z których zawsze wyciągam coś pożytecznego dla moich podopiecznych. Współpracując ze mną masz też gwarancję, że wszystkie metody treningowe i porady żywieniowe, które Tobie proponuję, zostały najpierw przetestowane przeze mnie na samym sobie. Najlepiej o moich kompetencjach i doświadczeniu świadczą słowa szczęśliwych adeptów SixPack Academy, które znajdziesz w sekcji z referencjami.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

 

 

 

Dlaczego warto?

Spersonalizowana dieta
Indywidualny plan treningowy
Poprawa zdrowia
Urozmaicone jadłospisy
Wymarzona sylwetka
Lepsza praca mózgu
Wzrost pewności siebie
Nielimitowane konsultacje
Stały monitoring postępów
Dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej
Ogromna baza wiedzy
Doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej suplementacji

Referencje

 

Otrzymałam spory zastrzyk pewności siebie!

Byłam u trzech dietetyków, dwóch endokrynologów i mam stwierdzoną anemię. Według specjalistów powinnam być anorektyczką, a jeszcze do niedawna było wręcz… odwrotnie. Jeszcze kilka miesięcy temu byłam pogrążona w depresji. Nie akceptowałam samej siebie i wstydziłam się nawet wyjść z domu po zakupy. Dopiero współpraca z Radkiem pozwoliła na zdiagnozowanie źródła problemu i rozpoczęcie skutecznej dietoterapii połączonej z umiarkowaną aktywnością fizyczną. Teraz krok po kroku zmieniam moją sylwetkę. Mogę już trenować intensywniej. Otrzymałam również spory zastrzyk pewności siebie, który pozytywnie przekłada się nie tylko na mnie, ale na moją rodzinę.


Marlena jest młodą mamą oraz graficzką pracującą zdalnie

sixpack academy – plany treningowe, diety, treningi personalne warszawa
5.0
2016-11-22T01:25:39+00:00

Marlena jest młodą mamą oraz graficzką pracującą zdalnie

Byłam u trzech dietetyków, dwóch endokrynologów i mam stwierdzoną anemię. Według specjalistów powinnam być anorektyczką, a jeszcze do niedawna było wręcz… odwrotnie. Jeszcze kilka miesięcy temu byłam pogrążona w depresji. Nie akceptowałam samej siebie i wstydziłam się nawet wyjść z domu po zakupy. Dopiero współpraca z Radkiem pozwoliła na zdiagnozowanie źródła problemu i rozpoczęcie skutecznej dietoterapii połączonej z umiarkowaną aktywnością fizyczną. Teraz krok po kroku zmieniam moją sylwetkę. Mogę już trenować intensywniej. Otrzymałam również spory zastrzyk pewności siebie, który pozytywnie przekłada się nie tylko na mnie, ale na moją rodzinę. https://sixpackacademy.pl/testimonials/191/

Zdecydowanie polecam wszystkim ektomorfikom!

Całe życie byłem szczupły, mimo że zawsze jadłem to, na co miałem ochotę oraz ile chciałem. Myślałem, że z takimi genami wystarczy pójść na siłownię, trochę poćwiczyć i w „5 minut” osiągnę świetną sylwetkę. Niestety, miesiące mijały, a efektów wciąż brakowało. Dopiero dieta i plan treningowy, a także ogromna dawka wiedzy, którą otrzymałem w SixPack Academy od Radka, sprawiły, że zbudowałem już ponad 5 kg suchej masy mięśniowej. Dziękuję i walczymy dalej!


Eryk jest początkującym szefem kuchni w japońskiej restauracji

sixpack academy – plany treningowe, diety, treningi personalne warszawa
5.0
2016-11-23T12:45:59+00:00

Eryk jest początkującym szefem kuchni w japońskiej restauracji

Całe życie byłem szczupły, mimo że zawsze jadłem to, na co miałem ochotę oraz ile chciałem. Myślałem, że z takimi genami wystarczy pójść na siłownię, trochę poćwiczyć i w „5 minut” osiągnę świetną sylwetkę. Niestety, miesiące mijały, a efektów wciąż brakowało. Dopiero dieta i plan treningowy, a także ogromna dawka wiedzy, którą otrzymałem w SixPack Academy od Radka, sprawiły, że zbudowałem już ponad 5 kg suchej masy mięśniowej. Dziękuję i walczymy dalej! https://sixpackacademy.pl/testimonials/eryk-ze-skierniewic/

Widoczne rezultaty w krótkim czasie!

Na co dzień nie mam zbyt wiele czasu na treningi, gotowanie czy tym bardziej liczenie kalorii. Próbowałem już raz i drugi zrzucić kilka kilogramów, ale zazwyczaj po kilku tygodniach, za sprawą braku oczekiwanych rezultatów, motywacja spadała i rezygnowałem z treningów. Na Sixpack Academy trafiłem przypadkiem na Facebooku. Początkowo byłem nastawiony sceptycznie i nie wierzyłem, że mimo moich ograniczeń czasowych mogę poprawić formę. Reklama „zagwarantowała” mi jednak 100 proc. zwrot pieniędzy w przypadku braku satysfakcji. Podjąłem wyzwanie i dziś na wadze widzę 15 kg mniej niż jeszcze kilkanaście tygodni temu. Teraz czas na odsłonięcie wymarzonego sześciopaka!


Konrad jest dyrektorem w agencji social media

sixpack academy – plany treningowe, diety, treningi personalne warszawa
5.0
2016-11-23T14:19:55+00:00

Konrad jest dyrektorem w agencji social media

Na co dzień nie mam zbyt wiele czasu na treningi, gotowanie czy tym bardziej liczenie kalorii. Próbowałem już raz i drugi zrzucić kilka kilogramów, ale zazwyczaj po kilku tygodniach, za sprawą braku oczekiwanych rezultatów, motywacja spadała i rezygnowałem z treningów. Na Sixpack Academy trafiłem przypadkiem na Facebooku. Początkowo byłem nastawiony sceptycznie i nie wierzyłem, że mimo moich ograniczeń czasowych mogę poprawić formę. Reklama „zagwarantowała” mi jednak 100 proc. zwrot pieniędzy w przypadku braku satysfakcji. Podjąłem wyzwanie i dziś na wadze widzę 15 kg mniej niż jeszcze kilkanaście tygodni temu. Teraz czas na odsłonięcie wymarzonego sześciopaka! https://sixpackacademy.pl/testimonials/konrad-z-warszawy/
5.0
3


Oferta

fit rockstar

pakiet treningów tylko dla vipów

 

spersonalizowana dieta

 

plan treningowy

 

rozpiska suplementacji

 

baza wiedzy

 

dostęp do aplikacji

 

sesja q&A

 

Konsultacje merytoryczne:

nieograniczona liczba 24/7

 

Treningi personalne:

16 sesji w miesiącu

 

webinary

 

Zakupy z trenerem

1600 zł

 

dowiedz się więcej

premium

pakiet treningów personalnych

 

Spersonalizowana dieta

 

Plan treningowy

 

rozpiska suplementacji

 

baza wiedzy

 

dostęp do aplikacji

 

Sesja q&A

 

konsultacje merytoryczne:

raz na tydzień

 

Treningi personalne:

8 sesji w miesiącu

 

webinary

 

900 zł

 

dowiedz się więcej

starter

współpraca online

 

spersonalizowana dieta

 

plan treningowy

 

rozpiska suplementacji

 

 

baza wiedzy

 

dostęp do aplikacji

 

sesja q&A

 

KOnsultacja postępów:

raz na 2 tygodnie220 zł

 

dowiedz się więcej

Umów się na DARMOWĄ konsultację

>