Dlaczego diety nie działają i co robić zamiast nich, żeby zmienić swoje ciało i utrzymać wypracowane efekty na stałe?

Twój trener:


Radosław Pietrzak

Sixpack Academy

Webinar odbędzie się:


26

PAŹDZIERNIKA

18:00

Czego dowiesz się podczas mojego darmowego webinaru?

  • Czym jest "dieta", czy każdy powinien na jakiejś być, a kto MUSI być na diecie? Jakie są dwa wspólne i niezmienne mianowniki każdej diety, która przynosi efekty?
  • Poznasz najpopularniejsze rodzaje diet - ich najważniejsze założenia, przeznaczenie i opinie na temat każdej z nich bazujące na moim doświadczeniu i dowodach naukowych.
  • Poznasz 9 konkretnych powodów, dlaczego na dłuższą metę większość diet jest nieskuteczna.
  • Dowiesz się też, jacy są trzej najwięksi i najmniej oczywiści "wrogowie" skutecznego odchudzania i dbania o formę. Pokażę Ci też, jak się z nimi uporać!
  • Dlaczego "bycie na diecie" jest zazwyczaj doświadczeniem przygnębiającym i jest większe prawdopodobieństwo, że na diecie prędzej... przytyjesz, niż schudniesz?
  • Masz dość modnych diet oraz innych doraźnych metod, które nie działają? Podczas webinaru przedstawię Ci sprawdzoną na setkach osób metodę, jak schudnąć z głową i na zawsze zachować swoją nową smukłą sylwetkę. I to wszystko na autopilocie!

Co mówią o mnie moi podopieczni?

Po prostu chce się iść na trening!

Zdecydowanie polecam! Radek ma ogromną wiedzę i przykłada dużą wagę do techniki, dzięki czemu efekty są lepsze niż mogłabym się spodziewać. Każdy trening jest inny, ciekawy, a co najważniejsze dopasowany do indywidualnych potrzeb i celów. Kolejnym plusem jest atmosfera – po prostu chce się iść na trening!

MICHAŁ  //  podopieczny

Z każdego treningu wychodzę z satysfakcją!

Radek nie wymaga wysiłku ponad siły - sam potrafi odczytać czy dane ćwiczenie jest dostosowane do moich możliwości. Stale podnosi poprzeczkę, dzięki czemu z każdego treningu wychodzę z satysfakcją osiągnięcia kolejnego małego sukcesu.

justyna  //  podopieczna

Tak trzymaj - naprawiaj ludzi, buduj ich - sami najlepsi!

Zachęcam i polecam współpracę z Radkiem! Sam skorzystałem i jestem w pełni zadowolony. Gwarantuję poszerzenie Twojej wiedzy, nawet jeśli będzie ona już dość obszerna. Dzięki Radek! Tak trzymaj - naprawiaj ludzi, buduj ich - sami najlepsi!

RAFAŁ  //  podopieczny

Rejestracja na webinar zakończy się za:

14
Dni
08
Godziny
10
Minuty
55
Sekundy

Liczba miejsc na webinarze jest ograniczona! Nie strać więc swojej szansy, aby poznać sprawdzony system, dzięki któremu raz na zawsze zmienisz swoje ciało i na autopilocie utrzymasz wypracowane efekty. Brzmi ciekawie?


Ps. tylko podczas transmisji na żywo zyskasz możliwość zadania mi dowolnego pytania na temat racjonalnego odżywiania.

​​​​​​​​© 2019,  Sixpack Academy

>