Świetnie! Właśnie udało Ci się zarezerwować swoje miejsce na darmowy webinar!

calendar-o
check
Zapisz datę:

Webinar odbędzie się w sobotę 26 października o godzinie 18:00. Przed jego rozpoczęciem wyślę do Ciebie jeszcze przypomnienie oraz link do webinaru. Otrzymasz je na podany w formularzu adres e-mail.

Podziel się webinarem ze swoimi bliskimi:

Wszelkie badania potwierdzają, że odchudzanie we współpracy z innymi osobami mającymi ten sam cel zwiększa szanse jego osiągnięcia.

W oczekiwaniu na webinar...

Na małą "rozgrzewkę" przed webinarem mam dla Ciebie post z mojego bloga, który powinien Cię zainteresować:

Tych 6 typowych błędów w czasie menopauzy musisz unikać, żeby żyć zdrowo i komfortowo!

Menopauza to naturalny etap w życiu każdej kobiety, stanowiący koniec lat reprodukcyjnych. Chociaż sam proces jest nieunikniony, intensywność objawów oraz doświadczenia związane z menopauzą mogą się znacznie różnić. Wiele kobiet doświadcza w tym czasie m.in. uderzeń gorąca, nocnych potów, wahań nastroju czy zaburzeń snu. Poprzez swoje działania możesz wpływać na intensywność tych objawów! W tym artykule omawiam 6 najczęstszych błędów w radzeniu sobie z objawami menopauzy. W tekście znajdziesz też praktyczne wskazówki, jak uczynić swoją podróż przez czas przekwitania bardziej komfortową. Same konkrety! Błąd 1. Zaniedbywanie diety Dlaczego dieta jest tak ważna w czasie menopauzy? Według Women's Health Research Institute

CZYTAJ DALEJ

 © 2019, Sixpack Academy

>