Świetnie! Właśnie udało Ci się zarezerwować swoje miejsce na darmowy webinar!

calendar-o
check
Zapisz datę:

Webinar odbędzie się w sobotę 26 października o godzinie 18:00. Przed jego rozpoczęciem wyślę do Ciebie jeszcze przypomnienie oraz link do webinaru. Otrzymasz je na podany w formularzu adres e-mail.

Podziel się webinarem ze swoimi bliskimi:

Wszelkie badania potwierdzają, że odchudzanie we współpracy z innymi osobami mającymi ten sam cel zwiększa szanse jego osiągnięcia.

W oczekiwaniu na webinar...

Na małą "rozgrzewkę" przed webinarem mam dla Ciebie post z mojego bloga, który powinien Cię zainteresować:

Michelle Obama zdradza, jak przeszła menopauzę

Z menopauzą w swoim życiu musi zmierzyć się każda kobieta. Mocno dziwi zatem fakt, że wciąż jest to temat tabu, a około 40 proc. kobiet nie otrzymuje żadnego wsparcia przed i w trakcie tego naturalnego procesu. Dlatego tak ważne są publiczne wypowiedzi znanych kobiet, które dzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi przekwitania. Każdy taki głos sprawia, że rozmowa o menopauzie staje się czymś normalnym, a nie budzącym wstyd czy skrępowanie. Michelle Obama, była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, w rozmowie z magazynem People opowiedziała o swojej menopauzie. Jakie objawy najbardziej jej dokuczały? Jak sobie z nimi poradziła? Co myśli o hormonalnej terapii zastępczej?

CZYTAJ DALEJ

 © 2019, Sixpack Academy

>