Poznaj swoje ciało i zbuduj wymarzoną sylwetkę - darmowy ebook dla początkujących

Poznaj swoje ciało i zbuduj wymarzoną sylwetkę z naszym ebookiem

Chcesz czerpać ze swojego życia pełnymi garściami? Cieszyć się świetnym zdrowiem i samopoczuciem? Z dumą paradować po plaży w kostiumie kąpielowym? Możesz to wszystko osiągnąć!

Wystarczy, że wprowadzisz w swoim dotychczasowym życiu kilka łatwych zmian – przede wszystkim zmienisz swój tok myślenia w zakresie zdrowego odżywiania. Ten darmowy ebook stworzyliśmy właśnie po to, aby ułatwić Ci to zadanie.

Lektura naszej publikacji pomoże Ci zrozumieć, jak działa Twój organizm. Przekonasz się, że codzienna zawartość talerza oraz właściwie dobrana do Twoich predyspozycji genetycznych aktywność fizyczna są kluczem do zgrabnej sylwetki i świetnego samopoczucia!

Co znajdziesz w środku?

  • Typy budowy człowieka

Sprawdź, którym z nich obdarzyła Cię matka natura i dowiedz się, jak dobrać do niego skuteczną dietę oraz program treningowy.

  • Makroskładniki to podstawa!

Poznasz czym są białka, węglowodany i tłuszcze. Powiemy Ci też jakie produkty spożywcze warto wybierać, a które lepiej omijać szerokim łukiem.

  • Dlaczego nie mogę schudnąć mimo diety i ćwiczeń?

Poznaj insulinooporność, czyli największą plagę współczesnych czasów. Powiemy Ci również, jak się z nią uporać.

  • „Zakwasy” bez tajemnic

Odpowiadamy na odwieczne pytanie – czy jak boli po treningu, to dobrze? Obalimy też największe mity na temat „zakwasów”!

  • Pozbądź się tkanki tłuszczowej raz na zawsze!

Przedstawiamy SPRAWDZONY wzór, którego zastosowanie sprawi, że zbędny „tłuszczyk” przestanie być Twoim towarzyszem.

  • Twój dekalog treningowy

Poznaj 10 zasad, dzięki którym Twój trening będzie bezpieczny i przede wszystkim przyniesie oczekiwane przez Ciebie efekty.

  • Zbuduj płaski lub „wyrzeźbiony” brzuch

Dajemy Ci zupełnie ZA DARMO szybki i konkretny trening mięśni brzucha, którego wykonywanie pomoże wzmocnić ten rejon Twojego ciała. W połączeniu z właściwą dietą będziesz cieszył/a się estetycznym sześciopakiem lub smukłą talią.


>