TŁUSZCZ NIE

MA SZANS!

FAT OVER

Chcesz jak najszybciej pozbyć się zbędnych kilogramów?

Tkanka tłuszczowa nie ma szans z tym programem!

Pożegnaj efekt jojo, a powitaj trwałe rezultaty!


CHCĘ SCHUDNĄĆ!

FAT OVER to 12-tygodniowy program dla każdego – kobiety lub mężczyzny, osoby początkującej lub średniozaawansowanej – kto chce pozbyć się jak największej ilości tkanki tłuszczowej i zbudować nową smukłą sylwetkę. Program zawiera najskuteczniejszą, potwierdzoną naukowo i bezpieczną dla zdrowia strategię spalania tkanki tłuszczowej. W połączeniu z regularnymi treningami spektakularne efekty gwarantowane! Twój wkład to gotowość do pracy, stosowanie się do moich porad i odrobina cierpliwości. Resztę biorę na siebie!

Trzy drogi do jednego celu

Do wyboru otrzymasz 3 strategie utraty tkanki tłuszczowej: sprint, maraton oraz interwał, który stanowi połączenie obu pierwszych podejść. Wszystkie trzy działają! Wybór konkretnej strategii zależy głównie od Twoich oczekiwań, preferencji i stylu życia.

Aby zagwarantować sobie szansę na końcowy sukces, musisz wybrać strategię, która najlepiej pasuje do Twojego stylu życia i profilu psychologicznego. Aby dokonać świadomego wyboru, musisz poznać plusy i minusy każdego podejścia.

Małe kroki, wielkie efekty

Nadmiar informacji może wywołać uczucie przytłoczenia lub –  co gorsze – pokusę, żeby samodzielne zacząć modyfikować program. Dlatego aby uniknąć tego ryzyka na początku każdego tygodnia otrzymasz ode mnie nową porcję informacji, ćwiczeń i porad żywieniowych i lifestyle’owych. Twoim zadaniem będzie jedynie skupienie na wprowadzeniu ich w życie.

Pełne skupienie właśnie na takich małych krokach sprawi, że po zakończeniu programu osiągniesz SPEKTAKULARNE efekty. Twój wkład w sukces to maksimum zaangażowania i systematyczność! Resztą zajmę się ja, czyli Twój doświadczony trener i coach.


Zapomnij o efekcie jojo

Program FAT OVER to z jednej strony zestaw praktycznych narzędzi, które w pierwszym etapie pomogą Ci „spalić” jak najwięcej zbędnej tkanki tłuszczowej i pozbyć się tak znienawidzonej oponki z brzucha.

Jednak FAT OVER, w przeciwieństwie do konkurencyjnych programów, skupia się na zapewnieniu Tobie niezbędnych narzędzi i wiedzy, dzięki którym utrzymasz nową sylwetkę przez resztę – oby! – Twojego życia, a złowrogi efekt będzie dla Ciebie tylko odległym wspomnieniem.

Redukcja wagi ciała + jędrne i smukłe ciało


CHCĘ MIEĆ TAKIE CIAŁO

Co otrzymasz w programie?

Przewodnik mentalny

Każda zmiana – także ta sylwetkowa – zaczyna i kończy się w Twojej głowie. Pokażę Ci, jak odpowiednio potraktować proces swojej metamorfozy i radzić sobie w kryzysowych chwilach. Zdradzę Ci też kilka moich osobistych sekretów związanych z motywacją i kształtowaniem dobrych nawyków.


Mini kurs wideo

Znajdziesz w nim wyłącznie praktyczne treści na temat odżywiania, treningów, suplementacji i dbania o swoje ciało i zdrowie. Same konkretne informacje, a wszystko podane w przystępnej formie wideo!

Konsultacja wprowadzająca NA ŻYWO

Pamiętaj, że nie jestem tylko autorem tego programu, ale przede wszystkim Twoim pomocnikiem na ścieżce ku nowej sylwetce. Dzięki konsultacji przełamiemy pierwsze lody, odpowiem też na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.


Arkusz do śledzenia postępów

Arkusz pomoże Ci kontrolować zmiany Twojej sylwetki. Co więcej, będzie też stanowił dla Ciebie dodatkowe źródło motywacji. Monitoruj swój progres i krok po kroku zbliżaj się do realizacji celu!

ABC codziennego odżywiania

Z tego modułu dowiesz się, jak stosować dietę, którą ode mnie otrzymasz, aby pozbyć się jak największej ilości tkanki tłuszczowej. Zdradzę Ci również mój sprawdzony sekret, jak w kolejnych tygodniach jeść więcej i dalej redukować wagę!


Kontakt zdalny na każdym etapie trwania programu

Masz jakieś pytania, wątpliwości? A może nie masz pewności czy wszystko dobrze robisz? Śmiało możesz kontaktować się ze mną za pomocą poczty e-mail lub Messengera.

Elastyczna dieta na co dzień

Aby uniknąć efektu jojo po zakończeniu FAT OVER i cieszyć się Twoją nową sylwetką przez długi czas musisz poznać kilka praktycznych zasad codziennego żywienia. Są proste i gwarantuję, że nie wymagają od Ciebie rezygnowania na stałe z ulubionych potraw i wywracania swojego życia do góry nogami!


Mobilny plan treningowy

Trening siłowy całego ciała pomoże Ci przyspieszyć tempo spalania tkanki tłuszczowej i sprawi, że Twoje ciało będzie jędrne po zakończeniu metamorfozy. Otrzymasz detaliczny plan treningowy oraz dostęp do bazy nagrań wideo, w której każde ćwiczenie jest dokładnie omówione i wyjaśnione.

Przepis na skuteczne interwały i cardio

Nie wystarczy spędzić godziny na bieżni czy orbitreku, i spocić się, żeby spalić tkankę tłuszczową! Pokaże Ci sprawdzony przepis, jak zrobić skuteczny trening cardio i łączyć go odpowiednio z interwałami. Takie połączenie sprawi, że raz na zawsze pozbędziesz się denerwującej „oponki”.


Kompendium zdrowotne

W tym module omówię najczęstsze przeszkody zdrowotne, które mogą hamować Twoje efekty sylwetkowe oraz co zrobić w sytuacji, gdy któraś z tych przeszkód dotknie właśnie Ciebie. Otrzymasz też listę polecanych badań, które warto dość regularnie robić dla swojego zdrowia.


ZACZNIJ PROGRAM JUŻ TERAZ

Najczęściej zadawane pytania

Jędrne i smukłe pośladki z Sixpack Academy

Cześć! Nazywam się Radek Pietrzak. Jestem autorem programu FAT OVER i będę Twoim przewodnikiem na ścieżce, w trakcie której „spalisz” od kilku do nawet kilkunastu kilogramów! 🔥

Czy ten program jest bezpieczny?

FAT OVER bazuje na naukowych fundamentach oraz latach badań i doświadczeń mojej pracy z licznymi podopiecznymi. Stosując się w 100 proc. do założeń programu otrzymasz gwarancję efektów w postaci szybkiego spalania tkanki tłuszczowej, bez żadnego ryzyka komplikacji zdrowotnych.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości w stosunku do swojego stanu zdrowia i wahasz się czy przystąpić do programu, wówczas rekomenduję skonsultować się z lekarzem.

Czym różni się ten program od innych dostępnych na rynku?

W przeciwieństwie do innych programów, w FAT OVER znajdziesz aż trzy różne i przede wszystkim skuteczne strategie walki z tkanką tłuszczową! Każdą z nich możesz łatwo dopasować do swojego stylu życia i aktualnych możliwości czasowo-organizacyjnych.

Oprócz tego w trakcie trwania programu cały czas przyswajasz umiejętności i nawyki potrzebne, aby po zakończeniu programu nie dopadł Cię tak znienawidzony przez wszystkich efekt jojo.

Jeśli zaadaptujesz do swojego codziennego stylu życia wszystkie lub przynajmniej większość treści, które mam Tobie do przekazania za sprawą FAT OVER, wówczas powtarzanie programu za jakiś czas nie będzie już konieczne.

Czy po zakończeniu programu nie czeka mnie efekt jojo?

W programie oprócz trzech sprawdzonych i skutecznych strategii spalania tkanki tłuszczowej znajdziesz konkretne porady i wiedzę, które pomogą Ci utrzymać formę także po zakończeniu programu.

Dlaczego samo cardio nie wystarczy, żeby spalać tkankę tłuszczową?

Cardio to jedno z narzędzi służących spalaniu tkanki tłuszczowej. Musisz jednak najpierw wiedzieć, jak robić je właściwie. W przeciwnym razie po sesji cardio poczujesz jedynie chwilę satysfakcji i spocisz się, ale obwód uciążliwej “oponki” nie zmniejszy się zbytnio.

Trening siłowy ma znacznie więcej korzyści w kwestii spalania tkanki tłuszczowej niż zapewne myślisz. Ćwiczenia siłowe w pierwszej kolejności generują zdecydowanie większy wydatek energetyczny niż samo cardio. Co to oznacza? Twoje mięśnie potrzebują więcej “paliwa” do treningu siłowego i kiedy go już brakuje, wówczas zaczynają je uzupełniać z rezerw tłuszczowych.

Regularnie ćwiczenia siłowe pomogą też “podkręcić” trochę Twój metabolizm i sprawią, że organizm zacznie lepiej przyswajać chociażby węglowodany. Warto też pamiętać, że im mięśnie silniejsze, tym więcej “paliwa” potrzebują. Zatem po kilkunastu tygodniach regularnych treningów siłowych bez wyrzutów sumienia możesz zacząć jeść trochę więcej, niż bez ćwiczeń siłowych 😉

Nie zapomnij również o tym, że regularny trening siłowy zapewnia Twojemu ciału jędrność, nawet gdy w krótkim czasie pozbędziesz się sporej liczby kilogramów. Bez ćwiczeń Twoje ciało może nie wyglądać zbyt apetycznie po tym, jak schudniesz…

Dopiero zaczynam trenować. Czy mogę skorzystać z tego programu?

Wszystkie trzy warianty diety, które znajdziesz w programie mogą być z powodzeniem stosowane zarówno przez osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane. Struktura programu treningowego także zawiera warianty ćwiczeń i schematy progresji przyjazne i osobom początkującym, i średnio zaawansowanym.

Dlaczego warto? Czyli kilka słów o autorze programu

“Radek jest doskonałym trenerem personalnym. Każdy trening jest dobrze przygotowany, ponadto ciekawy, urozmaicony i dostosowany do moich potrzeb. Nie wymaga wysiłku ponad siły, sam potrafi odczytać czy dane ćwiczenie jest dostosowane do moich możliwości. Stale podnosi poprzeczkę, przez co z każdego treningu wychodzę z satysfakcją osiągnięcia kolejnego małego sukcesu.”

JUSTYNA

„Trener Radek to osoba z dużą wiedzą teoretyczną, jak również praktyczną. Dużą uwagę poświęca technice wykonywanych ćwiczeń, co w szybkim czasie daje dobre efekty. Ułożona przez niego dieta nie jest w stylu „kopiuj/wklej” z internetu, tylko stanowi indywidualnie dobrany plan żywieniowy do moich potrzeb i preferencji smakowych. Trening indywidualny, jak również dieta, kosztują jak dla mnie w sam raz. Polecam!”

MARCIN

„Radek przywiązuje ogromną uwagę do poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Nie wytyka błędów, tylko skupia się na pracy nad elementami, które należy poprawić. Zawsze doradzi, pomoże w kwestiach odżywania, zdrowego trybu życia. Co jest dla mnie ważne: motywuje, wspiera i zaraża pozytywną energią 🙂 Po dwóch miesiącach współpracy pozbyłam się bólu pleców, poprawiła mi się sylwetka, spadło kilka kilogramów i zwiększyła świadomość ciała i jego możliwości.”

MARTYNA
Z czystym sumieniem mogę polecić Radka jako trenera personalnego! Profesjonalizm w każdym calu! Duża wiedza (nie tylko teoretyczna), fajna atmosfera na treningu, wsparcie przez cały czas trwania współpracy. Podczas treningu nie trzyma się sztywno jednego planu – ćwiczenia ustawił idealnie pod moje możliwości i oczekiwane efekty. Słucha uwag i w razie potrzeby odpowiednio modyfikuje program treningu. Polecam!
MICHAŁ

CZAS NA
ZMIANĘ SYLWETKI?
ZACZNIJ JUŻ
TERAZ!

FAT OVER PROGRAM

  • Trzy elastyczne warianty diety redukcyjnej
  • Rekordowa szybkość spalania tkanki tłuszczowej
  • Program treningowy dopasowany do Twojego poziomu zaawansowania
  • Naukowe podstawy i baza wszystkich ćwiczeń w formie nagrań wideo
  • Kalkulator dietetyczny i arkusz do śledzenia postępów GRATIS
  • Stała opieka doświadczonego trenera


CHCĘ SCHUDNĄĆ 10 KILOGRAMÓW

>