Pierwszy na świecie program, który na zawsze zmieni Twoje ciało i myślenie o diecie

Habit Fitness Program

dzięki potędze nawyków

 • Nadwaga sprawia, że jesteś nieszczęśliwa, brak Ci pewności siebie i nie czujesz przyjemności ze swojego życia
 • Brakuje Ci już sił i motywacji, żeby testować kolejne diety
 • W trakcie stosowania diety chudniesz, ale zaraz po jej „odstawieniu” pojawia się efekt jo-jo
 • Straciłaś przyjemność z jedzenia
 • Nie masz czasu zadbać o siebie, bo poświęcasz się rodzinie
 • Jesteś zdeterminowana, żeby zrobić COKOLWIEK, byle tylko więcej nie przytyć
 • Gdy jesteś zestresowana odruchowo sięgasz po jedzenie
 • Czujesz się zagubiona w gąszczu informacji na temat odchudzania i zdrowego odżywiania

Jeśli przynajmniej jedno z powyższych zdań brzmi dla Ciebie znajomo, to Habit Fitness Program pomoże Ci dokonać trwałej i wyczekiwanej zmiany w Twoim życiu!


KLIKNIJ TUTAJ I DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Poznaj Habit Fitness Program

Większość popularnych diet i programów treningowych oferuje podejście w stylu „wszystko albo nic”. Wymagają natychmiastowego wprowadzenia wielu zmian, a często zmuszają Cię do wprowadzenia prawdziwej rewolucji, która wywraca Twoje życie do góry nogami. Nie będę przesadnie odkrywczy, jeśli napiszę, że takie podejście nie jest ani zbyt przyjemne, ani skuteczne na dłuższą metę i zazwyczaj kończy się pojawieniem efektu jo-jo zaraz po „odstawieniu” diety.

Chcę zaproponować Tobie zupełnie inne podejście – zrównoważone, dopasowane do Twojego aktualnego stylu życiu oraz indywidualnych celów, i przede wszystkim skuteczne w dłuższym wymiarze czasu. Habit Fitness Program opiera się bowiem na jednym z najpotężniejszych mechanizmów znanych współczesnej psychologii – nawykach. Zobacz, jak wykorzystać ich moc do wypracowania trwałej zmiany w swoim życiu ⤵

Dołączając do Habit Fitness Program zyskujesz pewność, że znajdzie się pod opieką doświadczonego coacha, który gwarantuje Ci sukces. Możesz liczyć m.in. na cotygodniowe konsultacje online, sesje pytań i odpowiedzi oraz regularne webinary edukacyjne. Aby zagwarantować Ci 100 proc. mojej uwagi liczba miejsc w programie jest ograniczona, a możliwość dołączenia do programu otwierana jest tylko raz na kwartał.

Po ukończeniu Habit Fitness Program

Przez 12 miesięcy pomogę Ci zbudować Twoją najlepszą formę i wyposażę Cię w „narzędzia”, dzięki którym utrzymasz ją przez resztę swojego życia.

Zmienisz swoją figurę

Utrata wagi? Jędrniejsze ciało? Więcej siły i energii do życia? Nieważne jaki masz cel, pomogę Ci go osiągnąć! Po ukończeniu programu będziesz w lepszej formie, niż jesteś w stanie to sobie teraz wyobrazić!

Zyskasz czas dla siebie

Porzuć inne programy dietetyczne, które wymagają od Ciebie wielu godzin spędzonych w kuchni i siłowni. Zaoszczędzony czas przeznacz dla samej siebie i/lub swoich bliskich.

Znów poczujesz przyjemność z jedzenia

W trakcie trwania programu nauczysz się na co zwracać uwagę przy wyborze produktów spożywczych oraz jak komponować z nich posiłki, aby były pełnowartościowe, smaczne i odpowiednie dla Twojej sylwetki.

Założysz dowolne dwuczęściowe bikini

Zapomnisz o wyborze jednoczęściowego bikini, które ukryje mankamenty Twojej sylwetki. Zamiast tego Habit Fitness Program pomoże Ci pozbyć się tych mankamentów raz na zawsze!​

Ubierzesz dowolną kreację

Sukienki bez rękawów były do tej pory ukryte w najgłębszych zakamarkach Twojej szafy? A może musiałaś „polubić” kreacje typu oversize? Czas pozbyć się wszelkich ograniczeń w zakresie doboru garderoby!

Sprawisz, że koleżanki powiedzą:

„Kochana, co zrobiłaś, że tak ostatnio schudłaś?!” Bezcenne, prawda?

Dołącz do grona osób, które już zmieniły swoje życie z moją pomocą


Czym Habit Fitness Program różni się od innych diet i programów treningowych?

Trwałe efekty

Zamiast kolejnego restrykcyjnego programu dietetycznego otrzymasz uporządkowaną wiedzę, która pomoże Ci osiągnąć, a następnie utrzymać swoją życiową formę także na długo po zakończeniu programu.

Naukowe fundamenty

Wszystkie informacje i strategie, które przekażę Ci w trakcie trwania programu bazują na sprawdzonych naukowych fundamentach. Stale aktualizuję też program w oparciu o najnowsze badania.

Małe kroki

Nauczysz się rozbijać wielkie cele na mniejsze codzienne praktyki, których kumulacja zapewni Ci spektakularne efekty! Rozwiniesz trwałe zdrowe nawyki, które z czasem staną się Twoją drugą naturą.

Spersonalizowana ścieżka

Program składa się z modułów, a każdy z nich ma dodatkowo kilka wersji dopasowanych do różnych celów sylwetkowych i zdrowotnych.

Programator nawyków

Zmagasz się z niechcianym, uciążliwym negatywnym nawykiem? Pokażę Ci, jak go „przeprogramować”, czyli zamienić na ten dobry!

Stała opieka fachowca

Regularne konsultacje online ze mną, sesje pytań i odpowiedzi oraz pewność, że czuwam nad Twoim ciągłym progresem.

Wciąż masz wątpliwości? Zobacz, co jeszcze zyskasz zapisując się do programu!

 • Nauczysz się, jak dobierać najlepszy sposób jedzenia do swoich celów i preferencji.
 • Jak wytrwać przy wybranej strategii żywieniowej, nawet gdy pojawią się kryzysy.
 • Będziesz potrafiła dobrać swój program ćwiczeń do specyficznych celów i osiągać najlepsze wyniki.
 • Poznasz metody psychologiczne, dzięki którym wytrwasz w programie i osiągniesz sukces, nawet jeśli jesteś bardzo zajęta, zmęczona lub po prostu masz mały kryzys motywacji.
 • Nauczysz się strategii zarządzania snem oraz radzenia sobie ze stresem, które sprawią, że będziesz bardziej wypoczęta i zrelaksowana.
 • Jak kontrolować spożycie kalorii bez ich liczenia.
 • Jak radzić sobie z pokusami żywieniowymi oraz innymi przeszkodami pojawiającymi się w Twoim życiu.
 • Nauczysz się łatwych i skutecznych strategii planowania i przygotowywania posiłków.
 • I wiele więcej…


DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Dlaczego Habit Fitness Program trwa aż 12 miesięcy?

Prawdopodobnie wypróbowałaś już wiele diet i programów treningowych, które „obiecywały” Ci szybkie i wręcz spektakularne efekty. Nie wykluczam, że w trakcie ich stosowania widziałaś nawet zmiany swojej figury. Niestety ich wprowadzenie w życie wiązało się z podejściem „wszystko albo nic”, co na dłuższą metę kończyło się frustrującą porażką oraz dojściem do wniosku, że diety po prostu nie działają w dłuższej perspektywie.

Zamiast kolejnej porażki i wywracania swojego życia do góry nogami proponuję Ci zrównoważone podejście do diety i ćwiczeń oparte na moim wieloletnim doświadczeniu w zakresie budowania zdrowych codziennych nawyków. Na jakie efekty możesz liczyć? Stracisz zbędne kilogramy, które ciążyły Ci (psychicznie i fizycznie) przez lata, zbudujesz lepsze relacje z jedzeniem i na dobre pożegnasz się z iście hamletowskimi pytaniami „zjeść to czy nie zjeść?”.

Badania naukowe jednoznacznie pokazują, że średni czas potrzebny do tego, aby jakieś zachowanie weszło nam w nawyk wynosi 66 dni. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepszym okresem czasu potrzebnym do zbudowania kompletnego zestawu pozytywnych nawyków na całe życie jest właśnie 12 miesięcy. Przez ten czas Habit Fitness Program sprawi, że dbanie o formę i racjonalne odżywianie stanie się stałą częścią Twojego życia, jednak bez przejmowania nad nim kontroli, jak ma to miejsce w przypadku większości innych diet. Co szczególnie warte podkreślenia, program zaprojektowałem w taki sposób, aby działał też w Twoje najgorsze dni, a nie tylko w te najlepsze.

Habit Fitness Program opiera się na najskuteczniejszych metodach psychologicznych, dzięki którym nie będziesz musiała niczego uczyć się na pamięć. Informacje „podane” są w sposób zrozumiały, uporządkowany, a także z wykorzystaniem multimedialnych formatów i narzędzi, takich jak nagrania wideo, infografiki czy dedykowany trener w Messengerze.

Podsumowując, w trakcie trwania Habit Fitness Program:

Nauczysz się:

 • Jak jeść lepiej bez ciągłej diety i bez wykluczania produktów
 • Jak być aktywnym niezależnie od swojej „wyjściowej” formy
 • Co robić, a czego nie robić w zakresie żywieniowych i treningowych wyborów
 • Jak dodać do swojego życia regularne treningi, ale nie sprawić, aby zdominowały Twoje życie
 • Jak ustalać, mierzyć i osiągać swoje cele, nawet gdy na co dzień brakuje Ci wolnego czasu

Uda Ci się:

 • Pozbyć się zbędnych kilogramów, które ciążyły Ci przez lata
 • Zbudować siłę fizyczną i świadomość swojego ciała
 • Zbudować psychiczną pewność siebie, która pozwoli Ci odblokować swój wewnętrzny potencjał
 • Raz na zawsze zapomnieć o dietach eliminacyjnych, z których do tej pory korzystałaś
 • Poprawić mankamenty sylwetki i zostawić Twoje dotychczasowe kompleksy daleko za sobą!

30-dniowa pełna gwarancja zwrotu pieniędzy

Wiesz, co jest najlepsze w moim programie? Przystępując do niego absolutnie NICZYM nie ryzykujesz, a możesz jedynie zyskać!

Po miesiącu uznasz, że program Ci się nie podoba? A może po prostu nie jest on dla Ciebie? Bez problemu możesz zrezygnować, a ja zwrócę Ci pieniądze.

Jeśli będziesz postępowała zgodnie z założeniami programu i moimi poradami, osiągniesz swoją najlepszą formę, a także nauczysz się, jak utrzymać ją przez większość Twojego życia.

Wiadomo, że dobra płaca popłaca, więc za włożony wysiłek i widoczne efekty najlepsi uczestnicy każdej edycji programu otrzymają dodatkowe nagrody!

Ile to kosztuje?

Habit Fitness Program to jednorazowa inwestycja na całe Twoje życie.

Regularna miesięczna opłata za udział w programie wynosi 199 złotych, ale jeśli dołączysz do programu teraz – w przedsprzedaży – otrzymasz niepowtarzalną możliwość skorzystania z ceny promocyjnej, która wynosi jedynie 99 złotych miesięcznie lub jednorazowej opłaty za cały kurs w wysokości 990 złotych. Dołączając do programu w tej chwili oszczędzasz aż 54% w stosunku do ceny regularnej i otrzymujesz 2 miesiące dostępu do kursu ZA DARMO!

Raz jeszcze przypominam, że otrzymasz w pełni spersonalizowaną opiekę doświadczonego coacha i trenera w postaci m.in. codziennych lekcji w zakresie ustalania i osiąganiach celów sylwetkowych, racjonalnego odżywiania, budowy zdrowych nawyków, zarządzania odpoczynkiem oraz aktywności fizycznej i treningów. To wszystko za nieco ponad… 3 zł dziennie! W końcu zbudujesz ciało, o którym zawsze marzyłaś i z którego po prostu będziesz dumna. Co jednak znacznie ważniejsze zyskasz umiejętności, „narzędzia” oraz nawyki, dzięki którym Twoja świetna forma nie zniknie zaraz po zakończeniu programu, a będzie Ci towarzyszyła przez resztę życia.

Aby zapewnić każdej mojej podopiecznej w pełni osobistą opiekę i pełnię mojej uwagi, na jaką właśnie Ty, Moja Droga, zasługujesz, otwieram zapisy do programu wyłącznie raz na kwartał. Nie zmarnuj więc unikalnej szansy szansy, aby z moją pomocą osiągnąć swoją najlepszą życiową formę i pozostać przy niej na lata.

BONUS

Wykup dostęp do programu już teraz, a otrzymasz dodatkową zniżkę na treningi personalne ze mną oraz moje pozostałe programy treningowe. Pamiętaj, że dołączając do programu w tej chwili oszczędzasz aż 54% w stosunku do regularnej ceny!

Regularna cena za miesiąc: 199 zł

Dla CIEBIE za jedyne 99 zł

Tylko 30 miejsc! Zapisz się już teraz!


ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE

ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU ⤴

>