Pierwszy na świecie program, który na zawsze zmieni Twoje ciało i myślenie o diecie

Habit Fitness Program

dzięki potędze nawyków

 • Nadwaga sprawia, że jesteś nieszczęśliwy, brak Ci pewności siebie i nie czujesz przyjemności ze swojego życia
 • Brakuje Ci już sił i motywacji, żeby testować kolejne diety
 • W trakcie stosowania diety chudniesz, ale zaraz po jej „odstawieniu” pojawia się efekt jo-jo
 • Straciłeś przyjemność z jedzenia
 • Ćwiczysz już od kilku miesięcy, ale nie widzisz efektów
 • Gdy jesteś zestresowany odruchowo sięgasz po jedzenie
 • Czujesz się zagubiony w gąszczu informacji na temat odchudzania, zdrowego odżywiania i teorii treningowych

Jeśli przynajmniej jedno z powyższych zdań brzmi dla Ciebie znajomo, to Habit Fitness Program pomoże Ci dokonać trwałej i wyczekiwanej zmiany w Twoim życiu!


KLIKNIJ TUTAJ I DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Poznaj Habit Fitness Program

Większość popularnych diet i programów treningowych oferuje podejście w stylu „wszystko albo nic”. Wymagają natychmiastowego wprowadzenia wielu zmian, a często zmuszają Cię do wprowadzenia prawdziwej rewolucji, która wywraca Twoje życie do góry nogami. Nie będę przesadnie odkrywczy, jeśli napiszę, że takie podejście nie jest ani zbyt przyjemne, ani skuteczne na dłuższą metę i zazwyczaj kończy się pojawieniem efektu jo-jo zaraz po „odstawieniu” diety.

Chcę zaproponować Tobie zupełnie inne podejście – zrównoważone, dopasowane do Twojego aktualnego stylu życiu oraz indywidualnych celów, i przede wszystkim skuteczne w dłuższym wymiarze czasu. Habit Fitness Program opiera się bowiem na jednym z najpotężniejszych mechanizmów znanych współczesnej psychologii – nawykach.

Habit Fitness Program dla mężczyzn

Dołączając do Habit Fitness Program zyskujesz pewność, że znajdzie się pod opieką doświadczonego coacha, który gwarantuje Ci sukces. Możesz liczyć m.in. na cotygodniowe konsultacje online, sesje pytań i odpowiedzi oraz regularne webinary edukacyjne. Aby zagwarantować Ci 100 proc. mojej uwagi liczba miejsc w programie jest ograniczona, a możliwość dołączenia do programu otwarta jest tylko raz na kwartał.

Po ukończeniu Habit Fitness Program

Przez 12 miesięcy pomogę Ci pozbyć się zbędnych kilogramów, zyskać siłę, zbudować mięśnie i przede wszystkim zyskać więcej energii! Dostaniesz też „narzędzia”, dzięki którym utrzymasz formę przez resztę swojego życia.

Będziesz atrakcyjny i pewny siebie

Utrata wagi? Większe mięśnie? Więcej siły i energii do życia? Nieważne jaki masz cel, wspólnie go osiągniemy! Prawdziwy mężczyzna musi czuć się pewnie w każdej sytuacji, aby osiągać sukcesy! Badania potwierdzają, że aktywni fizyczne faceci mają o sobie lepszą opinię niż Ci, którzy wolny czas spędzają np. przed telewizorem.

Znów poczujesz przyjemność z jedzenia

W trakcie trwania programu nauczysz się na co zwracać uwagę przy wyborze produktów spożywczych oraz jak komponować z nich posiłki, aby były pełnowartościowe, smaczne i odpowiednie dla Ciebie. Zobaczysz też, że nie musisz na zawsze rezygnować ze swoich ulubionych dań!

Poczujesz fizyczne i psychiczne szczęście

Po każdym treningu poczujesz natychmiastowy przypływ energii i szczęścia! Badania pokazują, że trening o odpowiedniej intensywności wpływa na Twój mózg podobnie jak pewna zakazana substancja rodem z Kolumbii. Po ukończeniu programu nauczysz się też, jak pozbywać się stresu dzięki aktywności fizycznej.

Staniesz się obiektem pożądania

Dawniej facet, aby zdobyć uznanie, musiał upolować zwierzynę, zdobyć kobietę i być najsilniejszy w swoim otoczeniu. Dziś wiele rzeczy się zmieniło, ale silny fizycznie i psychicznie samiec alfa wciąż wyróżnia się z tłumu, budzi pożądanie płci pięknej i zazdrość innych mężczyzn.

Twoje życie stanie się łatwiejsze

Bycie szczuplejszym, bardziej umięśnionym i silniejszym przyda Ci się na co dzień. Co więcej, opanowanie umiejętności ustalania i realizacji celów sylwetkowych przełoży się pozytywnie na osiągnięcia w innych aspektach Twojego życia i wykształci w Tobie mentalność zwycięzcy!

Osiągniesz w życiu więcej

Nowe nawyki w zakresie odżywiania i kolejne małe kroki treningowe uczą ciężkiej pracy, wytrwałości oraz pokazują, że porażki należy traktować jako cenne doświadczenia, które przekładają się na sukcesy także w innych dziedzinach życia.

Dołącz do grona osób, które już zmieniły swoje życie z moją pomocą


Czym Habit Fitness Program różni się od innych diet i programów treningowych?

Trwałe efekty

Zamiast kolejnego restrykcyjnego programu dietetycznego otrzymasz uporządkowaną wiedzę, która pomoże Ci osiągnąć, a następnie utrzymać swoją życiową formę także na długo po zakończeniu programu.

Naukowe fundamenty

Wszystkie informacje i strategie, które przekażę Ci w trakcie trwania programu bazują na sprawdzonych naukowych fundamentach. Stale aktualizuję też program w oparciu o najnowsze badania.

Małe kroki

Nauczysz się rozbijać wielkie cele na mniejsze codzienne praktyki, których kumulacja zapewni Ci spektakularne efekty! Rozwiniesz trwałe zdrowe nawyki, które z czasem staną się Twoją drugą naturą.

Spersonalizowana ścieżka

Program składa się z modułów, a każdy z nich ma dodatkowo kilka wersji dopasowanych do różnych celów sylwetkowych i zdrowotnych.

Programator nawyków

Zmagasz się z niechcianym, uciążliwym negatywnym nawykiem? Pokażę Ci, jak go „przeprogramować”, czyli zamienić na ten dobry!

Stała opieka fachowca

Regularne konsultacje online ze mną, sesje pytań i odpowiedzi oraz pewność, że czuwam nad Twoim ciągłym progresem.

Męska wersja Habit Fitness Program

Wciąż masz wątpliwości? Zobacz, co jeszcze zyskasz zapisując się do programu!

 • Nauczysz się, jak dobierać najlepszy sposób jedzenia do swoich celów i preferencji.
 • Jak wytrwać przy wybranej strategii żywieniowej, nawet gdy pojawią się kryzysy.
 • Nauczysz się dobierać swój program ćwiczeń do specyficznych celów i osiągać najlepsze wyniki.
 • Poznasz metody psychologiczne, dzięki którym wytrwasz w programie i osiągniesz sukces, nawet jeśli jesteś bardzo zapracowany, zmęczony lub po prostu masz mały kryzys motywacji.
 • Nauczysz się strategii zarządzania snem oraz radzenia sobie ze stresem, które sprawią, że będziesz bardziej wypoczęty i zrelaksowany.
 • Dowiesz się, jak kontrolować spożycie kalorii bez ich liczenia co do „grosza”.
 • Nauczysz się, jak radzić sobie z pokusami żywieniowymi oraz innymi przeszkodami pojawiającymi się w Twoim życiu.
 • Poznasz łatwe i skuteczne metody planowania i przygotowywania posiłków.
 • I wiele więcej…


DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Dlaczego Habit Fitness Program trwa aż 12 miesięcy?

Prawdopodobnie przetestowałeś już wiele diet i programów treningowych, które „obiecywały” Ci szybkie i wręcz spektakularne efekty. Nie wykluczam, że w trakcie ich stosowania widziałeś nawet jakieś efekty. Niestety ich wprowadzenie w życie wiązało się z podejściem „wszystko albo nic”, co na dłuższą metę kończyło się frustrującą porażką oraz dojściem do wniosku, że diety po prostu nie działają w dłuższej perspektywie.

Zamiast kolejnej porażki i wywracania swojego życia do góry nogami proponuję Ci zrównoważone podejście do diety i ćwiczeń oparte na moim wieloletnim doświadczeniu w zakresie budowania zdrowych codziennych nawyków. Na jakie efekty możesz liczyć? Stracisz zbędne kilogramy, które ciążyły Ci (psychicznie i fizycznie) przez lata i zamienisz je na sylwetkę prawdziwego herosa, zbudujesz lepsze relacje z jedzeniem i na dobre pożegnasz się z iście hamletowskimi pytaniami „zjeść to czy nie zjeść?”.

Badania naukowe jednoznacznie pokazują, że średni czas potrzebny do tego, aby jakieś zachowanie weszło nam w nawyk wynosi 66 dni. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepszym okresem czasu potrzebnym do zbudowania kompletnego zestawu pozytywnych nawyków na całe życie jest właśnie 12 miesięcy. Przez ten czas Habit Fitness Program sprawi, że dbanie o formę i racjonalne odżywianie stanie się stałą częścią Twojego życia, jednak bez przejmowania nad nim kontroli, jak ma to miejsce w przypadku większości innych diet. Co szczególnie warte podkreślenia, program zaprojektowałem w taki sposób, aby działał też w Twoje najgorsze dni, a nie tylko w te najlepsze, gdy energia i motywacja aż w Tobie buzuje.

Habit Fitness Program opiera się na najskuteczniejszych metodach psychologicznych, dzięki którym nie będziesz musiał niczego uczyć się na pamięć. Informacje „podane” są w sposób zrozumiały, uporządkowany, a także z wykorzystaniem multimedialnych formatów i narzędzi, takich jak nagrania wideo, infografiki czy Twój trener personalny w Messengerze.

Podsumowując, w trakcie trwania Habit Fitness Program:

Nauczysz się:

 • Jak jeść lepiej bez ciągłej diety i bez wykluczania produktów z jadłospisu
 • Jak być aktywnym niezależnie od swojej „wyjściowej” formy
 • Co robić, a czego nie robić w zakresie żywieniowych i treningowych wyborów
 • Jak dodać do swojego życia regularne treningi, ale nie sprawić, aby zdominowały Twoje życie
 • Jak ustalać, mierzyć i osiągać swoje cele, nawet gdy na co dzień brakuje Ci czasu dla siebie

Uda Ci się:

 • Pozbyć się zbędnych kilogramów, które ciążyły Ci przez lata
 • Zbudować siłę fizyczną i świadomość swojego ciała
 • Odnaleźć psychiczną pewność siebie, która pozwoli Ci odblokować swój wewnętrzny potencjał
 • Raz na zawsze zapomnieć o dietach eliminacyjnych, z których do tej pory korzystałeś
 • Poprawić mankamenty sylwetki i stać się samcem alfa z krwi i kości!

30-dniowa pełna gwarancja zwrotu pieniędzy

Wiesz, co jest najlepsze w moim programie? Przystępując do niego absolutnie NICZYM nie ryzykujesz, a możesz jedynie zyskać!

Po miesiącu uznasz, że program Ci się nie podoba? A może po prostu nie jest on dla Ciebie? Bez problemu możesz zrezygnować, a ja zwrócę Ci pieniądze.

Jeśli będziesz postępował zgodnie z założeniami programu i moimi poradami, osiągniesz formę życia, a także nauczysz się, jak ją utrzymać na stałe.

Wiadomo, że dobra płaca popłaca, więc za włożony wysiłek i widoczne efekty najlepsi uczestnicy każdej edycji programu otrzymają dodatkowe nagrody!

Ile to kosztuje?

Habit Fitness Program to jednorazowa inwestycja na całe Twoje życie.

Regularna miesięczna opłata za udział w programie wynosi 199 złotych, ale jeśli dołączysz do programu teraz – w przedsprzedaży – otrzymasz niepowtarzalną możliwość skorzystania z ceny promocyjnej, która wynosi jedynie 99 złotych miesięcznie lub jednorazowej opłaty za cały kurs w wysokości 990 złotych. Dołączając do programu w tej chwili oszczędzasz aż 54% w stosunku do ceny regularnej i otrzymujesz 2 miesiące dostępu do kursu ZA DARMO!!

Raz jeszcze przypominam, że otrzymasz w pełni spersonalizowaną opiekę doświadczonego coacha i trenera w postaci m.in. codziennych lekcji w zakresie ustalania i osiąganiach celów sylwetkowych, racjonalnego odżywiania, budowy zdrowych nawyków, zarządzania odpoczynkiem oraz aktywności fizycznej i treningów. To wszystko za nieco ponad… 3 zł dziennie! W końcu zbudujesz ciało, o którym zawsze marzyłaś i z którego po prostu będziesz dumna. Co jednak znacznie ważniejsze zyskasz umiejętności, „narzędzia” oraz nawyki, dzięki którym Twoja świetna forma nie zniknie zaraz po zakończeniu programu, a będzie Ci towarzyszyła przez resztę życia.

Aby zapewnić każdej mojej podopiecznej w pełni osobistą opiekę i pełnię mojej uwagi, na jaką właśnie Ty, Moja Droga, zasługujesz, otwieram zapisy do programu wyłącznie raz na kwartał. Nie zmarnuj więc unikalnej szansy szansy, aby z moją pomocą osiągnąć swoją najlepszą życiową formę i pozostać przy niej na lata.

BONUS

Wykup dostęp do programu już teraz, a otrzymasz dodatkową zniżkę na treningi personalne ze mną oraz moje pozostałe programy treningowe. Pamiętaj, że dołączając do programu w tej chwili oszczędzasz aż 54% w stosunku do regularnej ceny!

Regularna cena: 199 zł

Dla CIEBIE za jedyne 99 zł

Tylko 30 miejsc! Zapisz się już teraz!


ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE

ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU ⤴

>