Już ponad 1000 kobiet pokonało objawy menopauzy i odzyskało kontrolę nad swoim życiem z pomocą tego kursu!


Jeśli nie podobają Ci się zmiany, które aktualnie zachodzą w Twoim ciele i marzysz, żeby:

  • Odzyskać wysoki poziom energii i chęci do działania.
  • Pozbyć się nieplanowanych dodatkowych kilogramów, które zafundowała Ci menopauza.
  • Znowu się wysypiać, zmniejszyć uciążliwość uderzeń gorąca i zapanować nad falą skrajnych emocji, która często przejmuje nad Tobą kontrolę.
  • Ujędrnić ciało, poprawić jakość skóry i włosów.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODBIERZ DARMOWY DOSTĘP DO KURSU ONLINE

Podając swoje dane osobowe zgadzasz się na ich wykorzystanie w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail: materiałów edukacyjnych, informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z Sixpack Academy. Więcej informacji o tym, jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na stronie z polityką prywatności. Zgodę można wycofać w każdej chwili. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Menopauza to nie pauza w życiu!

Menopauza to naturalny etap w życiu każdej kobiety. Nie da się od niego uciec. To równocześnie etap, którego boi się większość pań. Wynika to z faktu, że kobiety zostają często same z tym problemem, a do tego menopauza nadal jest tematem tabu - ponad połowa Polek wciąż wstydzi się o niej rozmawiać!

Dlatego nie dla każdej przedstawicielki płci pięknej jasne są przyczyny i skutki menopauzy. Wiele pań martwi się o to, jaki będzie jej przebieg. Niektóre objawy można pomylić z innymi chorobami, co wywołuje też niepotrzebny stres. To, co nieznane, zawsze budzi w nas największy lęk!

Tymczasem menopauza to początek dojrzałej kobiecości. To czas, gdy wreszcie możesz bardziej skupić się na sobie. Otworzyć się na nowe możliwości. Poszerzać swoje horyzonty i rozwijać pasje. Wykorzystaj dobrze ten czas i nie pozwól, żeby jakiekolwiek objawy menopauzy Tobie w tym przeszkodziły!

67 proc. kobiet odczuwa negatywne emocje - lęk, niepewność i przygnębienie, w oczekiwaniu na menopauzę.

Ponad 40 proc. kobiet nie otrzymało żadnego wsparcia przed i w trakcie menopauzy!

Jednocześnie większość kobiet dostrzega wartość rozmowy o tym etapie życia - podkreślają fakt, że menopauza jest wpisana w ich życie i należy się na nią przygotować jeszcze przed pojawieniem się objawów.

Na jakie efekty możesz liczyć?

Ten darmowy kurs online pomoże Ci poznać przyczyny i zrozumieć zmiany zachodzące w Twoim ciele w czasie menopauzy, a także złagodzić większość objawów.

ZREDUKUJESZ WAGĘ I SCHUDNIESZ Z BRZUCHA

MNIEJ ATAKÓW GORĄCA I NOCNYCH POTÓW

POZBĘDZIESZ SIĘ MGŁY MÓZGOWEJ

ZAPANUJESZ NAD SWOIMI EMOCJAMI

BĘDZIESZ DŁUŻEJ I LEPIEJ SPAŁA

OCHRONISZ SWOJE ZDROWIE PRZED CHOROBAMI

MENOPAUZA TO NIE PAUZA!

Co znajdziesz w środku?

Zapisując się na kurs otrzymasz 7 praktycznych i popartych badaniami naukowymi lekcji o tym, jak radzić sobie z menopauzą.

1

Lekcja 1. Jakie zmiany zachodzą w Twoim ciele w okresie menopauzy i jak sobie z nimi radzić?

Jakie są przyczyny menopauzy, ile trwa i na jakie dzieli się etapy? Jeśli zrozumiesz, co dzieje się z Twoim ciałem w tym okresie, cały proces stanie się o wiele mniej tajemniczy, niewygodny, frustrujący i straszny.

2

Lekcja 2. Dlaczego wiele kobiet tyje podczas przekwitania i jak temu zaradzić?

Jesz tyle, co zawsze, a mimo to liczba na wadze rośnie. Do tego nadmiar tkanki tłuszczowej zaczyna odkładać się głównie na brzuchu. Dlaczego tak się dzieje? Jakie zagrożenia z tego wynikają? I przede wszystkim, co musisz zrobić, żeby zatrzymać ten proces i schudnąć w okresie menopauzy.

3

Lekcja 3. Dieta - czego powinnaś jeść więcej, a czego unikać, żeby złagodzić objawy.

Dieta w czasie menopauzy jest ważna nie tylko z powodów estetycznych. Pewne produkty mogą wywoływać i nasilać objawy, takie jak: intensywne uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się czy niekontrolowane zmiany nastrojów. Inne produkty z kolei łagodzą skutki menopauzy.

4

Lekcja 4. Rola aktywności fizycznej. Jaki rodzaj treningu wybrać?

Nigdy jest za późno na rozpoczęcie treningów! Aktywność fizyczna w czasie przekwitania pomaga schudnąć, ale też wzmacnia kości i zmniejsza ryzyko osteoporozy. Chroni Cię przed zachorowaniem na różne rodzaje nowotworów czy chorób serca i układu krążenia. Zmniejsza też ryzyko depresji. Podpowiem Ci, jaki rodzaj treningu wybrać oraz co zrobić, jeśli masz problem z motywacją.

5

Lekcja 5. Sen - jak wysypiać się w czasie menopauzy?

Bezsenność to jeden z najgorszych objawów, których możesz doświadczyć! Dobra wiadomość jest taka, że na jakość snu wpływa wiele Twoich nawyków - zarówno tych dobrych, jak i trochę gorszych. Z tej lekcji dowiesz się, czego nie robić, a co robić wieczorem, żeby spać o niebo lepiej niż do tej pory!

6

Lekcja 6. 8 sprawdzonych suplementów, które ulżą Ci w tym trudnym czasie

Odpowiednia suplementacja, w połączeniu z poradami z poprzednich lekcji, pomoże Ci zmniejszyć intensywność objawów, zabezpieczyć swoje zdrowie przed chorobami i czuć się znacznie lepiej każdego dnia. W mediach pojawia się mnóstwo reklam suplementów "na menopauzę". Dlatego podpowiem Ci, co naprawdę działa, na jakie efekty możesz liczyć, a czego unikać.

7

Lekcja 7. Praktyczne sposoby, które pomogą Ci pokonać stres, zanim on pokona Ciebie!

Czas przekwitania to nie tylko wyzwanie fizycznie, ale również mentalne. Mnóstwo kobiet w tym okresie zmaga się z emocjonalną huśtawką i nadmiarem stresu, który pozostawiony samemu sobie może nawet przerodzić się w depresję! W tej lekcji przedstawię Ci proste oraz sprawdzone sposoby zarządzania swoimi emocjami i zmniejszania stresu.

Dołącz do +1000 kobiet, które już złagodziły objawy menopauzy i odzyskały kontrolę nad swoim życiem!

Przez większość swojego życia dbałaś o innych. Teraz czas wreszcie zatroszczyć się o siebie!

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODBIERZ DARMOWY DOSTĘP DO KURSU ONLINE

Podając swoje dane osobowe zgadzasz się na ich wykorzystanie w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail: materiałów edukacyjnych, informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z Sixpack Academy. Więcej informacji o tym, jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na stronie z polityką prywatności. Zgodę można wycofać w każdej chwili. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

 © 2024,  Sixpack Academy

>