WIĘCEJ MIĘŚNI

WIĘCEJ SIŁY

WIĘCEJ MOCY

NATURAL MUSCLE BUILDER

Chcesz zbudować nawet 10 kilogramów mięśni w pełni naturalnie, bez „bomby”?

Chciałbyś spalić tkankę tłuszczową, a w jej miejsce wytrenować mięśniową?

Chcesz być silny jak tur i czuć w sobie moc Thora?


CHCĘ BUDOWAĆ MIĘŚNIE!

NATURAL MUSCLE BUILDER to 6-miesięczny program dla każdego mężczyzny – początkującego, średniozaawansowanego czy zaawansowanego – który chce w pełni wykorzystać swój potencjał genetyczny i zbudować umięśnioną, wyrzeźbioną sylwetkę. Twój wkład to gotowość do pracy, stosowanie się do moich porad i odrobina cierpliwości. Resztę biorę na siebie!

Wykorzystaj pełnię swojego potencjału

NATURAL MUSCLE BUILDER to 6-miesięczny elastyczny program treningowy bazujący na połączeniu periodyzacji liniowej i falowej. Podobnie jak w klasycznej periodyzacji liniowej program jest podzielony na 3 główne mezocykle: siłowy, metaboliczny oraz hipertroficzny (mięśniowy).

Wykorzystanie w programie także elementów z podziału blokowego (z periodyzacji falowej) zapewnia maksymalny progres rozwoju mięśni. Takie podejście pozwala manipulować czynnikami takimi jak: intensywność i objętość treningowa, długość przerw między seriami, tempo i częstotliwość treningów, a także doborem ćwiczeń oraz kolejnością ich wykonywania do osiągnięcia maksymalnych rezultatów!


Facebook


Instagram


Youtube

Małe regularne kroki, wielkie efekty

Abyś nie czuł się przytłoczony nadmiarem informacji, a także żeby nie kusiło Cię samodzielne modyfikowanie programu, na początku każdego tygodnia otrzymasz plan treningowy i porcję wiedzy na najbliższe siedem dni.

Pełne skupienie właśnie na tych małych krokach sprawi, że po zakończeniu programu osiągniesz SPEKTAKULARNE efekty i maksymalnie wykorzystasz potencjał swojego organizmu. Twój wkład w sukces to maksimum zaangażowania i systematyczność! Resztą zajmę się ja, czyli doświadczony trener i coach.


Jakich efektów możesz oczekiwać?

Jeśli dopiero chcesz zacząć trenować lub ćwiczysz mniej niż rok, to spokojnie możesz liczyć na to, że zbudujesz 7-10 kilogramów lub nawet więcej – jeśli wygrałeś los na genetycznej loterii – mięśni w trakcie trwania programu.

NATURAL MUSCLE BUILDER wyróżnia na tle innych programów to, że pomaga przełamać stagnacją treningową także osobom, które mają więcej niż rok doświadczenia. Naturalni doświadczeni lifterzy mogą dołożyć od 3 do nawet 5 kilogramów „suchego mięsa” przez 6 miesięcy treningów z tym programem!

Naukowe podejście + lata doświadczeń


CHCĘ BUDOWAĆ MIĘŚNIE

Co otrzymasz w Natural Builder Muscle?

Program składa się z 11 modułów

Moduł pierwszy i drugi

We wstępie poznasz naukowe fundamenty programu. Dowiesz się z nich, jak mięśnie „przyzwyczajają się” do treningu i jakie czynniki wpływają na ich rozwój. Nie musisz też mieć tytułu naukowego, żeby zrozumieć te mechanizmy. Wszystko bowiem omawiam w pełni zrozumiały i przystępny sposób.


Moduł trzeci, czwarty i piąty

W tej części znajdziesz bibliotekę nagrań wideo prezentującą ponad 100 ćwiczeń zawartych w programie. Każdy ruch została rozebrany na czynniki pierwsze. Oprócz dobrych treningowych praktyk dla każdego ćwiczenia omówiłem i pokazałem też najczęstsze błędy, które łatwo możesz wyeliminować.

Moduły szósty

To moduł dla osób początkujących (mniej niż 6 miesięcy stażu treningowego) lub takich, które wracają do treningów po dłuższej przerwie (przynajmniej 3 miesiące). Znajdziesz w nim opis oraz dokładne wytyczne dla fazy wprowadzającej, która przyzwyczai Twoje mięśnie do ciężkiej i intensywnej pracy.


Moduły od siódmego do dziewiątego

Ta część to prawdziwa esencja programu i kompletny plan do zbudowania atletycznej sylwetki! Znajdziesz w niej dokładną charakterystykę 3 głównych faz programu: siłowej, metabolicznej i hipertroficznej (mięśniowej), oraz wytyczne w zakresie selekcji ćwiczeń, liczby serii, powtórzeń, doboru obciążeń itp. czynników.

Moduł dziesiąty i jedenasty​

Ostatnie dwa moduły są poświęcone roli diety i treningu cardio w procesie budowania „czystej” masy mięśniowej. Dowiesz się z nich, jak, ile oraz co jeść i robić, żeby zmaksymalizować rozwój mięśni i zminimalizować odkładanie tłuszczu (zapomnij o „brudnej” masie!).

DARMOWE BONUSY 🎁

Konsultacja wprowadzająca NA ŻYWO

Aby uniknąć efektu jojo po zakończeniu FAT OVER i cieszyć się Twoją nową sylwetką przez długi czas musisz poznać kilka praktycznych zasad codziennego żywienia. Są proste i gwarantuję, że nie wymagają od Ciebie rezygnowania na stałe z ulubionych potraw i wywracania swojego życia do góry nogami!


Kontakt zdalny na każdym etapie trwania programu

Trening siłowy całego ciała pomoże Ci przyspieszyć tempo spalania tkanki tłuszczowej i sprawi, że Twoje ciało będzie jędrne po zakończeniu metamorfozy. Otrzymasz detaliczny plan treningowy oraz dostęp do bazy nagrań wideo, w której każde ćwiczenie jest dokładnie omówione i wyjaśnione.

Twój przewodnik mentalny

Każda zmiana – także ta sylwetkowa – zaczyna i kończy się w Twojej głowie. Pokażę Ci, jak odpowiednio potraktować proces swojej metamorfozy i radzić sobie w kryzysowych chwilach. Zdradzę Ci też kilka moich osobistych sekretów związanych z motywacją i kształtowaniem dobrych nawyków.


Arkusz do śledzenia postępów

Arkusz pomoże Ci kontrolować zmiany Twojej sylwetki. Co więcej, będzie też stanowił dla Ciebie dodatkowe źródło motywacji. Monitoruj swój progres i krok po kroku zbliżaj się do realizacji celu!


ZACZNIJ BUDOWAĆ MIĘŚNIE JUŻ TERAZ

Najczęściej zadawane pytania

Jędrne i smukłe pośladki z Sixpack Academy

Cześć! Nazywam się Radek Pietrzak i będę Twoim przewodnikiem w drodze po umięśnioną i wyrzeźbioną sylwetkę, a może nawet na scenę fitness…?  😏💪

Dla kogo przeznaczony jest ten program?

NATURAL MUSCLE BUILDER jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą naturalnie zbudować umięśnioną i wyrzeźbioną sylwetkę. Przez 6 miesięcy nauczysz się o treningu i dbaniu o swoje ciało więcej niż przez całe swoje dotychczasowe życie. Wspólnie wyciśniemy z Twojego ciała 100 proc. Twojego naturalnego potencjału.

Niektóre zalecenia i porady zawarte w programie mogą Cię zaskoczyć. Pamiętaj jednak, że stoją za nimi solidna nauka i lata praktycznych doświadczeń badaczy oraz autorytetów z całego świata.

Czym różni się ten program od innych dostępnych na rynku?

NATURAL MUSCLE BUILDER odróżnia od innych dostępnych na rynku programów 4 zasadnicze kwestie.

Po pierwsze, program bazuje na sprawdzonym naukowym podejściu budowy mięśni i ponad 20 latach doświadczeń najbardziej doświadczonych badaczy, takich jak m.in. Brad Schoenfeld.

Po drugie, nie otrzymasz ode mnie tylko rozpiski ćwiczeń, serii i liczby powtórzeń, czy sztampowej diety z internetu “na masę”. Wszystkie materiały są dostępne w formie multimedialnej. Zastosowane podejście w programie jest również dość elastyczne, dzięki czemu możesz je łatwo dopasować do swojego życia.

Po trzecie, od początku do końca programu jesteśmy w stałym kontakcie i w razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań czy problemów możesz do mnie napisać lub zadzwonić. Współpracę zaczniemy od konsultacji online NA ŻYWO, abyś lepiej zrozumiał podstawy i najważniejsze zagadnienia związane z programem. Poza tym przysłowiowe pierwsze lody też trzeba jakoś przełamać 😉

Wreszcie po czwarte, jeśli po 30 dniach stosowania programu zgodnie z moimi zaleceniami nie będziesz miał efektów i wykażesz to, że przestrzegałeś programu w 100 proc., wówczas zwrócę Ci pieniądze. Pamiętaj, że aby osiągnąć spektakularne efekty musisz dać od siebie trochę ciężkiej pracy, systematyczności i cierpliwości.

Mam „kiepskie geny”. Czy w ogóle powinienem zacząć trenować?

Oczywiście geny odgrywają istotną rolę w rozwoju włókien mięśniowych, ale na nich świat się nie kończy! Nawet jeśli masz “kiepskie geny” (chociaż właściwie to na jakiej podstawie tak twierdzisz – może po prostu do tej pory źle jadłeś i trenowałeś?), to i tak możesz zbudować efektowną i przyciągającą wzrok płci pięknej uwagę. Wystarczy, że w pełni odblokujesz swój naturalny potencjał, bo jestem w stanie się z Tobą założyć, że w tej chwili nie wykorzystujesz nawet 1/10 tego, co dała Ci natura w genach.

Pamiętaj też, że nawet jeśli geny faktycznie nie są Twoim sprzymierzeńcem, to i tak masz jeszcze masę rzeczy, które pomogą Ci zbudować więcej mięśni i zależą wyłącznie od Ciebie! Może nie zostaniesz kolejnym Mr. Olympia, ale wciąż możesz zbudować imponującą wyrzeźbioną i “dociętą” sylwetkę, która sprawi, że na plaży to Ty będziesz samcem alfa! Wszystko w Twoich rękach! NATURAL MUSCLE BUILDER zaś będzie Twoim legalnym dopingiem, który pomoże Ci wycisnąć maksimum z Twojego genetycznego potencjału.

Śledzę jak trenują zawodowi kulturyści, więc po co mi ten program?

Wielu z Was może myśleć, że najlepszą drogą, aby zbudować imponujące mięśnie jest korzystanie z metod i treningów zawodowych kulturystów. Śledzicie ich w mediach społecznościowych i próbujecie trenować tak jak oni, z nadzieją, że zostaniecie kolejnym Mr. Olympia.

Teoretycznie nawet takie podejście wydaje się logiczne. W końcu przecież zawodnicy, którzy regularnie stają na scenie i odnoszą sukcesy muszą wiedzieć małe co nieco, jak stać się “dużym” i wyrzeźbionym, prawda?

Pamiętaj jednak, że za imponującymi sylwetkami zawodowców (czy nawet bardziej zaawansowanych amatorów) często odpowiada kombinacja ponadprzeciętnych genów i wielu środków chemicznych, których przyjmowanie nie jest bezkarne dla Twojego codziennego samopoczucia i zdrowia w dłuższej perspektywie.

Zatem jeśli Twoje geny – co mało prawdopodobne – nie są podobne np. do Arnolda Schwarzeneggera czy Phila Heatha i nie będziesz przyjmował całej apteki niebezpiecznych środków dopingujących nie wypracujesz tak spektakularnych efektów, jak zawodowcy, nawet trenując identycznie jak oni. Zamiast efektów pojawi się frustracja i przetrenowanie. Znam to doskonale ze swojego doświadczenia, bo sam na początku mojej “kariery” robiłem właśnie tak. Nie popełnij mojego błędu i nie trać czasu, chęci i zapasów motywacji na treningi i podejście, które nie doprowadzą Cię do celu!

Dopiero zaczynam trenować. Czy mogę skorzystać z tego programu?

NATURAL MUSCLE BUILDER to program zaprojektowany dla każdego z nas. Dla Ciebie. Dla mnie. Absolutnie dla każdego faceta, który chce zbudować umięśnioną czy wręcz atletyczną sylwetkę. Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz trenować, czy masz już jakiś staż treningowy, czy też jesteś zaawansowanym zawodnikiem.

Bez sztuczek i bez “bomby”. Bez całej masy suplementów i bez fantastycznej genetyki. Ja takiej nie mam, a trenując zgodnie z zasadami tego programu wypracowałem formę życia i rywalizowałem na scenie kulturystycznej jednej z najbardziej prestiżowych organizacji świecie – Musclemanii.

Jedyne czego wymagam od Ciebie to stosowanie się do zasad programu, zaangażowanie i włożenie maksimum wysiłku. Praca, pot i jeszcze trochę pracy – jeśli tego nie zabraknie, wówczas GWARANTUJĘ Ci, że zbudujesz sylwetkę, której będą zazdrościli Ci wszyscy kumple, a kobiety na ulicy będą się za Tobą oglądać!

Program zawiera też oddzielny moduł dla osób początkujących (mniej niż 6 miesięcy stażu treningowego) lub takich, które wracają do treningów po dłuższej przerwie (przynajmniej 3 miesiące przerwy). Znajdziesz w nim opis oraz dokładne wytyczne dla fazy wprowadzającej, która przyzwyczai Twoje mięśnie do ciężkiej i intensywnej pracy w kolejnych etapach programu.

Jak wygląda dieta w tym programie?

Wiadomo, że aby coś zbudować – w naszym przypadku będą to efektowne mięśnie – trzeba regularnie dostarczać odpowiedni “budulec”. W kwestii diety musisz zatem jeść trochę więcej niż potrzebuje Twoje ciało do utrzymania aktualnej wagi.

Kluczowe pytanie – i zarazem najczęstszy popełniany błąd – brzmi: ile to jest “trochę więcej”? W module poświęconym diecie znajdziesz precyzyjną odpowiedź na to pytanie oraz różne strategie dietetyczne, jak jeść, żeby nie tylko budować “suchą” masę mięśniową, ale jeszcze dodatkowo spalać tkankę tłuszczową 😏

Sam nie jestem zwolennikiem w 100 proc. “czystej” diety. Chyba zgodzisz się ze mną, że jadłeś smaczniejsze posiłki niż przysłowiowy ryż z kurczakiem i brokułem, a na deser “pyszna” łyżka oliwy z oliwek, prawda? Dlatego w NATURAL MUSCLE BUILDER znajdziesz też ogrom sprawdzonych przeze mnie w życiu porad oraz trików na temat tego, jak jeść zdrowo, racjonalnie i dostarczać mięśniom odpowiedniego “paliwa”, a przy tym nie rezygnować na zawsze z ulubionych potraw czy przekąsek.

Dlaczego warto? Czyli kilka słów o autorze programu

“Radek jest doskonałym trenerem personalnym. Każdy trening jest dobrze przygotowany, ponadto ciekawy, urozmaicony i dostosowany do moich potrzeb. Nie wymaga wysiłku ponad siły, sam potrafi odczytać czy dane ćwiczenie jest dostosowane do moich możliwości. Stale podnosi poprzeczkę, przez co z każdego treningu wychodzę z satysfakcją osiągnięcia kolejnego małego sukcesu.”

JUSTYNA

„Trener Radek to osoba z dużą wiedzą teoretyczną, jak również praktyczną. Dużą uwagę poświęca technice wykonywanych ćwiczeń, co w szybkim czasie daje dobre efekty. Ułożona przez niego dieta nie jest w stylu „kopiuj/wklej” z internetu, tylko stanowi indywidualnie dobrany plan żywieniowy do moich potrzeb i preferencji smakowych. Trening indywidualny, jak również dieta, kosztują jak dla mnie w sam raz. Polecam!”

MARCIN

„Radek przywiązuje ogromną uwagę do poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Nie wytyka błędów, tylko skupia się na pracy nad elementami, które należy poprawić. Zawsze doradzi, pomoże w kwestiach odżywania, zdrowego trybu życia. Co jest dla mnie ważne: motywuje, wspiera i zaraża pozytywną energią 🙂 Po dwóch miesiącach współpracy pozbyłam się bólu pleców, poprawiła mi się sylwetka, spadło kilka kilogramów i zwiększyła świadomość ciała i jego możliwości.”

MARTYNA
Z czystym sumieniem mogę polecić Radka jako trenera personalnego! Profesjonalizm w każdym calu! Duża wiedza (nie tylko teoretyczna), fajna atmosfera na treningu, wsparcie przez cały czas trwania współpracy. Podczas treningu nie trzyma się sztywno jednego planu – ćwiczenia ustawił idealnie pod moje możliwości i oczekiwane efekty. Słucha uwag i w razie potrzeby odpowiednio modyfikuje program treningu. Polecam!
MICHAŁ

BIG MUSCLES DON’T GROW ON TREES!

NATURAL MUSCLE BUILDER

  • 6-miesięczny program treningowo-dietetyczny
  • Trzy główne fazy treningowe: siłowa, metaboliczna i hipertroficzna
  • Etap wprowadzający dla osób początkujących
  • Ponad 100 omówionych ćwiczeń w bazie wideo
  • Naukowe fundamenty i setki zadowolonych osób
  • Stała opieka doświadczonego trenera i zawodnika Musclemania Physique


CHCĘ 10 KILOGRAMÓW MIĘŚNI

>