Sixpack Academy - przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem i zdobądź ciało, o którym marzysz!

Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem i zdobądź ciało, o którym marzysz!

Chcesz dokonać trwałej zmiany w swoim życiu? Wypracować najlepszą i trwałą wersję swojego ciała? Racjonalne podejście do zdrowszego stylu życia? Pomogę Ci w tym!


UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

Kliknij w okno „Rozpocznij czat”

TRAIN SMART

EAT WISELY

MAKE PROGRESS

HAVE FUN

Jędrne i smukłe pośladki z Sixpack Academy

Czytasz ten akapit, bo szukasz zmiany. Zmiany, której nikt wcześniej nie był w stanie Tobie zagwarantować. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – nie musisz już dłużej szukać! Jako lifestyle coach i trener personalny mam tylko JEDEN CEL – pomóc wypracować najlepszą wersję Ciebie i sprawić, żeby żyło Ci się po prostu lepiej. Bez zbędnych wyrzeczeń.


Facebook


Instagram


Youtube

Czym jest Habit Fitness Program?

Trwałe efekty

 • Zapomnij o efekcie jojo! Zmiany, które wspólnie wypracujemy zostaną z Tobą na stałe.

Spersonalizowana droga do celu

 • Mniej kilogramów? Więcej mięśni? Lepsze samopoczucie i zdrowie? Dopasujemy plan do Twojego celu, możliwości i stylu życia.

Programator nawyków

 • Chcesz pozbyć się niechcianego nawyku? Mam dla Ciebie lepsze rozwiązanie – zamień go na zdrowsze przyzwyczajenie!

Małe kroki

 • Masz dość diet przez które musisz wywracać swoje życie o 180 stopni, a efektów nie widać? Zamień je na mniejsze, ale ciągłe działania, które doprowadzą Cię do wymarzonej formy bez zbędnych wyrzeczeń.

Bez ryzyka

 • Money-back guarantee, czyli jeśli po 30 dniach stwierdzisz, że mój program nie jest dla Ciebie, oddam Ci 100 proc. pieniędzy.

Wygodna komunikacja

 • Kontakt telefoniczny, wideo konferencje, e-mail, a może Messenger? Ty wybierasz jak będziemy się komunikować i jakimi kanałami będziesz konsumował dostarczane przeze mnie treści.

Pełna opieka 24/7/365

 • Celowo ograniczyłem liczbę osób, która może skorzystać z programu do zaledwie 30, aby zapewnić Tobie BŁYSKAWICZNĄ możliwość kontaktu ze mną przez cały czas trwania programu.

Habit Fitness Program dla pań


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Habit Fitness Program dla panów


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jeśli wierzysz, że możesz się zmienić – jeśli uczynisz z tego nawyk – zmiana staje się realna. Siła woli jest umiejętnością, której można się nauczyć, tak samo jak dzieci uczą się matematyki czy mówienia „dziękuję”.


Umów się na darmową konsultację

Kim jestem?

Cześć! Mam na imię Radek i kocham to, co robię! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i coachem, zawodnikiem Musclemanii, zapalonym naturalnym kulturystą oraz zwyczajnym facetem, trochę zbzikowanym na punkcie zdrowego stylu życia.

Moim celem jest przede wszystkim wzbudzenie w Tobie potrzeby zadbania o własne ciało, zdrowie i samopoczucie. Niezależnie bowiem od obecnie panujących trendów czy kanonów piękna, to właśnie ciało jest Twoją świątynią, dlatego należy poświęcić mu należytą uwagę i troskę.

Jak doskonale wiesz, nie ma jednej pigułki na wszelkie dolegliwości spędzające sen z powiek. Nie ma jednego schematu odżywiania, który służyłby każdemu. Tak samo sytuacja wygląda z planem treningowym. Właśnie dlatego wychodzę Tobie naprzeciw oferując wsparcie i fachową pomoc m.in. w doborze skutecznej diety, planu treningowego czy suplementacji, dopasowanych do Twoich indywidualnych preferencji, potrzeb i celu, który chcesz osiągnąć.

Pomogę Ci skutecznie zwalczyć mylne przekonanie, że aby osiągnąć sylwetkowy sukces musisz być niewolnikiem diety. Jest bowiem zupełnie na odwrót!

Zamiast ubyć, przybył Ci kilogram? Ciągle nie mieścisz się w dżinsy sprzed roku Chcesz wystartować w zawodach sylwetkowych, ale już sama myśl o tym wywołuje u Ciebie atak paniki?

Nie martw się! Dzięki mojemu wsparciu, większej świadomości w zakresie żywieniowo-treningowych wyborów oraz wiedzy, którą Tobie przekażę, wspólnie uzyskamy zamierzony przez Ciebie cel.

Musisz jednak pamiętać o dwóch rzeczach! Po pierwsze, nie od razu Rzym zbudowano, a po drugie, każdy superbohater – nawet taki jak Ty czy Batman – potrzebuje dobrego pomocnika 😉


Instagram


Facebook


Youtube

Dlaczego właśnie ja?

“Radek jest doskonałym trenerem personalnym. Każdy trening jest dobrze przygotowany, ponadto ciekawy, urozmaicony i dostosowany do moich potrzeb. Nie wymaga wysiłku ponad siły, sam potrafi odczytać czy dane ćwiczenie jest dostosowane do moich możliwości. Stale podnosi poprzeczkę, przez co z każdego treningu wychodzę z satysfakcją osiągnięcia kolejnego małego sukcesu.”

JUSTYNA

„Trener Radek to osoba z dużą wiedzą teoretyczną, jak również praktyczną. Dużą uwagę poświęca technice wykonywanych ćwiczeń, co w szybkim czasie daje dobre efekty. Ułożona przez niego dieta nie jest w stylu „kopiuj/wklej” z internetu, tylko stanowi indywidualnie dobrany plan żywieniowy do moich potrzeb i preferencji smakowych. Trening indywidualny, jak również dieta, kosztują jak dla mnie w sam raz. Polecam!”

MARCIN

„Radek przywiązuje ogromną uwagę do poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Nie wytyka błędów, tylko skupia się na pracy nad elementami, które należy poprawić. Zawsze doradzi, pomoże w kwestiach odżywania, zdrowego trybu życia. Co jest dla mnie ważne: motywuje, wspiera i zaraża pozytywną energią 🙂 Po dwóch miesiącach współpracy pozbyłam się bólu pleców, poprawiła mi się sylwetka, spadło kilka kilogramów i zwiększyła świadomość ciała i jego możliwości.”

MARTYNA
Z czystym sumieniem mogę polecić Radka jako trenera personalnego! Profesjonalizm w każdym calu! Duża wiedza (nie tylko teoretyczna), fajna atmosfera na treningu, wsparcie przez cały czas trwania współpracy. Podczas treningu nie trzyma się sztywno jednego planu – ćwiczenia ustawił idealnie pod moje możliwości i oczekiwane efekty. Słucha uwag i w razie potrzeby odpowiednio modyfikuje program treningu. Polecam!
MICHAŁ

SPRAWDŹ MOJE PROGRAMY TRENINGOWE

THE PERFECT BOOTY

16-tygodniowy program treningowy, który zagwarantuje Ci maksymalny rozwój pośladków i pomoże wyszczuplić uda bez rozbudowy mięśni.


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

NATURAL MUSCLE BUILDER

Jeśli Twoim celem jest wypracowanie estetycznej umięśnionej męskiej sylwetki i maksymalne wykorzystanie swojego naturalnego potencjału, to ten pogram jest stworzony idealnie dla Ciebie!


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Waga_ikona_przezroczysta

FAT OVER

Chcesz jak najszybciej pozbyć się zbędnych kilogramów? Z tym programem tkanka tłuszczowa po prostu nie ma szans! Pożegnaj efekt jojo, a powitaj trwałe rezultaty.


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Nakarm swój umysł

5 mitów na temat odchudzania, które pomogą Ci schudnąć

Poznaj 5 dietetycznych mitów, które pomogą Ci schudnąć

 

Radek Pietrzak
27 Wrzesień, 2018
Dieta

Jak naturalnie zwiększyć poziom testosteronu?

Obudź w sobie “samca alfa” i zwiększ poziom testosteronu!

 

Radek Pietrzak
28 Sierpień, 2018
Zdrowie

Czym jest gluen? Dlaczego musisz go wyeliminować z diety

Poznaj gluten – największego wroga żywieniowego XXI wieku

 

Monika Mielniczuk
5 Sierpień, 2018
Dieta, Zdrowie


1
2
3

6

Trenując ze mną pomagasz ↓

1 trening = 1 posiłek ufundowany przeze mnie

w ramach fundacji Pajacyk


Treningi personalne z Sixpack Academy

Chcesz ze mną trenować?

Nieodłącznym elementem zmiany sylwetki i wypracowania najlepszej wersji samego siebie są regularne ćwiczenia. Spośród ogromnej puli treningowych wariantów razem wybierzemy takie, które nie tylko pomogą zmienić Twoje ciało, ale również sprawią, że pozbędziesz się bólu czy też innych dolegliwości, i przede wszystkim poczujesz niezłą frajdę w czasie treningu! Będziesz w szoku, gdy zobaczysz do czego zdolne jest Twoje ciało już po 8 tygodniach naszej współpracy.

Trening indywidualny:

 • Dostosowanie czasu trwania treningu do Twoich możliwości w tym zakresie
 • Pełna koncentracja wyłącznie na Tobie i pewność, że prawidłowo technicznie wykonujesz każde ćwiczenie
 • Holistyczne podejście do każdego treningu, które sprawi, że Twój organizm za każdym razem będzie gotowy, żeby dać z siebie maksimum w danym dniu.
 • Podział współpracy na mniejsze cykle i wspólne dopasowanie do nich planu działania, który doprowadzi Ciebie do osiągnięcia celu
 • Treningi dopasowane do Twoich aktualnych możliwości oraz ewentualnych ograniczeń zdrowotnych
 • Podział każdej jednostki treningowej na mniejsze części – specjalistyczna rozgrzewka, aktywacja danej grupy mięśniowej, ćwiczenia główne i asekuracyjne, rozciąganie i rozluźnianie mięśni
 • Razem ustalimy realistyczne cele oraz ścieżkę ich osiągnięcia w postaci mniejszych kroków, które Ty wykonasz, z moją drobną pomocą
 • Wsparcie coachingowe i emocjonalne w przypadku „gorszego dnia”
 • Elastyczność w zakresie ustalania terminów i miejsc treningów
 • Przełamanie treningowej stagnacji i „winda” w postaci merytorycznych porad, która przeniesie Cię na wyższy poziom w zakresie dbania o swoje ciało i umysł

fitness-square_0006_7-1.jpg
fitness-square_0006_7-1.jpg
Trener personalny Warszawa
Trener personalny Warszawa

Zajęcia w małej grupie:

 • Grupa licząca maksymalnie 4-5 osób
 • Różnorodność – treningi ewoluują wraz z postępem grupy. Dzięki temu stagnację, nudę i brak efektów omijasz szerokim łukiem!
 • Społeczność osób, które mają ten sam cel i te same problemy, co Ty. Wymiana doświadczeń w takim gronie stanowi dla Ciebie bezcenne źródło wiedzy oraz inspiracji! Ponadto badania naukowe potwierdzają, że publiczne zobowiązanie do realizacji konkretnego celu zwiększa szanse jego realizacji o kilkadziesiąt procent.
 • Są bardziej przystępne cenowo – indywidualny trening personalny zapewnia Ci moją osobistą uwagę i pełną koncentrację wyłącznie na Tobie. Może się jednak okazać, że zajęcia w małej grupie bardziej pasują do Twojego miesięcznego budżetu, jednocześnie wciąż zapewniająć znaczny stopień mojej uwagi. A może po prostu nie lubisz być w centrum uwagi?
 • Wzajemna motywacja i odrobina… zdrowej rywalizacji. Praca w małym gronie sprawi, że pokonasz swoje limity i dasz z siebie dodatkowe kilka procent, które sprawią, że maksymalnie wykorzystasz potencjał każdego treningu!
 • Relaks i zero stresu! Treningi w małej grupie to także możliwość wzajemnego czerpania energii spośród członków grupy oraz gwarancja, że będziesz się dobrze bawić na każdym kroku Twojej fitnessowej drogi!
 • Treningi pod okiem doświadczonego coacha sprawią, że szanse osiagnięcia Twojego celu wystrzelą w kosmos!
 • Odpuszczasz trening, bo „nagle” pojawia się całe mnóstwo ważniejszych rzeczy, które trzeba zrobić? A może po prostu masz gorszy dzień i zwyczajnie w świecie nie chce Ci się iść trening? Trenując w małej grupie zapomnisz o tego typu wymówkach!

KONTAKT

📧 trener@sixpackacademy.pl

☎ 517-046-846


Facebook


Instagram


Youtube

Copyright 2018 by Sixpack Academy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

>