1. 1

W pakiecie otrzymujesz:

Spersonalizowaną dietę

Jadłospis, dzięki któremu zrealizujesz swoje cele sylwetkowe, ale przede wszystkim będzie on uwzględniał Twoje preferencje smakowe i czas, który możesz poświęcić na gotowanie.

Dopasowany plan treningowy

Dzięki niemu krok po kroku będziesz zbliżał się do realizacji Twojego marzenia o idealnej sylwetce. Możesz trenować w klubie fitness, małej siłowni, w domu czy na świeżym powietrzu. Ćwiczenia dobieram bezpośrednio do Twoich możliwości i potrzeb.

Dostęp do bazy wiedzy

Znajdziesz w niej dziesiątki unikalnych materiałów (przepisów, ćwiczeń, porad zdrowotnych i wiele więcej), dzięki którym z każdym dniem będziesz bardziej świadomie i mądrze dbał o swoje ciało oraz umysł.

8 sesji treningowych w miesiącu:

 • każda sesja trwa 60 minut „czystego treningu”, czyli do tego czasu nie jest wliczana rozgrzewka cardio oraz gimnastyczna, a także potreningowy stretching;
 • treningi prowadzę w Warszawie – we wszystkich klubach fitness i siłowniach akceptujących kartę Multisport oraz w klubie CitiFit przy Rondzie ONZ;
 • jeśli chcesz trenować w innym miejscu niż powyższe, wówczas cena pakietu wzrasta o 15 proc.;
 • trening mogę również zrealizować w Twoim domu lub na świeżym powietrzu, np. w strefie Street Workout;
 • w czasie treningu prezentuję Ci wzorcową technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń, kontroluję i poprawiam ewentualne błędy, jednocześnie tłumacząc dlaczego pokazane wcześniej ustawienie ciała jest kluczowe dla pracy konkretnej grupy mięśni i Twojego rozwoju;
 • podczas każdej sesji gwarantuję Ci również solidną dawkę pozytywnej motywacji z mojej strony, dzięki której z każdego ćwiczenia, każdej serii, a nawet każdego powtórzenia wyciśniesz maksimum!
 • ustalanie i rezerwacja terminów treningów odbywa się za pośrednictwem aplikacji, do której otrzymasz dostęp od razu po wykupieniu pakietu;
 • niewykorzystane w danym miesiącu sesje treningowe przechodzą na kolejny miesiąc. W SixPack Academy nie musisz obawiać się, że któryś z wykupionych treningów Ci przepadnie!
 • jeśli jesteś moim nowym podopiecznym, przy pierwszym osobistym spotkaniu podpiszemy wzajemną umowę o współpracy, która zabezpiecza zarówno Twoje, jak i moje interesy.

Wprowadzającą sesję Q&A

W jej trakcie opowiem Ci o najważniejszych założeniach skomponowanej dla Ciebie diety oraz planu treningowego. Odpowiem również na WSZYSTKIE Twoje pytania! Czas trwania tej rozmowy online nie jest limitowany.

Dostęp do aplikacji mobilnej

Swój jadłospis oraz plan treningowy masz zawsze pod ręką. W aplikacji na bieżąco możesz też dodawać swoje rekordy oraz wspólnie ze mną monitorować postępy. Wszelkie zmiany w diecie lub treningu zobaczysz od razu w aplikacji.

Konsultację postępów

Raz na 2 tygodnie, w wybranym wspólnie terminie, porozmawiamy o Twoich postępach i rozwiążemy ewentualne problemy. W razie potrzeby omówimy zmiany w jadłospisie lub treningach. Możesz również liczyć na rozmowę przed lub po treningu.

Webinary

Przynajmniej 2 razy w miesiącu, WYŁĄCZNIE dla członków SixPack Academy, organizuję webinary online, w których omawiam innowacyjne metody treningowe, wyniki najnowszych badań oraz pozostałe zagadnienia związane ze sprytnym dbaniem o swoją formę. Tematy poszczególnych webinarów ustalane są wspólnie z klientami.

Plan suplementacji

Po analizie wyników Twoich badań lekarskich przedstawię listę sugerowanych przeze mnie suplementów oraz wytłumaczę działanie każdego z nich na Twój organizm.

Wake up. Work out. Kick ass. Repeat!

W SixPack Academy każdy ma dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej

 • 2
 • 1
 • 3
 • 4
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Wykup pakiet

>