1. 1

W pakiecie otrzymujesz:

Spersonalizowaną dietę

Otrzymujesz jadłospis, dzięki któremu zrealizujesz swoje cele sylwetkowe, ale przede wszystkim będzie on uwzględniał Twoje preferencje smakowe i czas, który możesz poświęcić na gotowanie.

Dopasowany plan treningowy

Dzięki niemu krok po kroku będziesz zbliżał się do realizacji Twojego marzenia o idealnej sylwetce. Możesz trenować w klubie fitness, małej siłowni, w domu czy na świeżym powietrzu. Ćwiczenia dobieram bezpośrednio do Twoich możliwości i potrzeb.

Dostęp do bazy wiedzy

Znajdziesz w niej dziesiątki unikalnych materiałów (przepisów, ćwiczeń, porad zdrowotnych i wiele więcej), dzięki którym z każdym dniem będziesz bardziej świadomie i mądrze dbał o swoje ciało oraz umysł.

Wprowadzającą sesję Q&A

W jej trakcie opowiem Ci o najważniejszych założeniach skomponowanej dla Ciebie diety oraz planu treningowego. Odpowiem również na WSZYSTKIE Twoje pytania! Czas trwania tej rozmowy online nie jest limitowany.

Dostęp do aplikacji mobilnej

Swój jadłospis oraz plan treningowy masz zawsze pod ręką. W aplikacji na bieżąco możesz też dodawać swoje rekordy oraz wspólnie ze mną monitorować postępy. Wszelkie zmiany w diecie lub treningu zobaczysz od razu w aplikacji.

Konsultację postępów

Raz na 2 tygodnie, w wybranym wspólnie terminie, porozmawiamy o Twoich postępach i rozwiążemy ewentualne problemy. W razie potrzeby omówimy też zmiany w jadłospisie lub treningu.

Fit is not a destination. It is a way of life.

W SixPack Academy każdy ma dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej

  • 2
  • 1
  • 3
  • 4
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Wykup pakiet

>