Skuteczne odchudzanie BEZ liczenia kalorii, BEZ restrykcyjnych diet i BEZ rezygnowania z jedzenia, które kochasz, niezależnie od Twojego wieku

Odchudzanie bez liczenia kalorii?!

Skorzystaj z zaskakująco prostej i skutecznej metody, która pomogła już ponad 100 tys. osób schudnąć i utrzymać trwałą zmianę sylwetki i zdrowia! Wiesz, że masz już klucz do realizacji swoich celów sylwetkowych i nosisz go cały czas przy sobie? Poważnie. Tym "kluczem" są Twoje... dłonie.

Twoja dłoń działa jak spersonalizowane i przenośne narzędzie do odmierzania porcji, które może pomóc Ci jeść posiłki o odpowiedniej wielkości. System ręcznego odmierzania porcji to metoda tak prosta, że wiele osób na początku nie może uwierzyć, że działa. "Co z liczeniem kalorii? Gotowymi jadłospisami? Restrykcyjnymi dietami i różnymi ograniczeniami?" - pojawia się wiele takich pytań.

A jednak największe problemy często mają... najprostsze rozwiązania. Zwłaszcza jeśli idą w parze z konsekwencją. Ta nieskomplikowana i bardzo skuteczna metoda pomogła zmienić niezliczone sylwetki. Tylko od Ciebie zależy czy pomoże zmienić również Twoją!

Na jakie efekty możesz liczyć?

Możesz schudnąć 10 kg i zmniejszyć talię o 15 cm w kilka tygodni, tak jak zrobiła to moja podopieczna Renata

Możesz pozbyć się bólu pleców, zrzucić kilka kilogramów i zwiększyć świadomość swojego ciała, tak jak zrobiła to moja podopieczna Justyna

W tym miejscu mogą znaleźć się Twoje spektakularne efekty, jeśli odbierzesz zestaw materiałów i wdrożysz zdobytą wiedzę w życie!

Grono zadowolonych podopiecznych

Co otrzymasz?

ZESTAW TRZY W JEDNYM

Kurs online audio + ebook + pakiet szablonów fitness do wdrożenia "od zaraz" + BONUSY

Osoby, którzy chcą lepiej jeść, ruszać się więcej i żyć bardziej komfortowo zwykle bardzo chwalą sobie system ręcznego mierzenia porcji. Metoda ta jest wygodna, łatwa do zrozumienia i stosowania w praktyce, a także można ją dopasować do swoich preferencji przy minimalnym wysiłku. Dostęp do wszystkich materiałów otrzymasz od razu po zakupie.

 • 14 praktycznych lekcji szkolenia online w wersji audio Znajdziesz w nich konkretne i tylko absolutnie niezbędne informacje, których wdrożenie w życie sprawi, że zrealizujesz swoje cele fitness bez liczenia kalorii i rezygnowania w pełni z ulubionego jedzenia. Lekcji możesz słuchać w dowolnym miejscu i czasie, np. podczas pracy, nauki, spacerów itp.

WARTOŚĆ: 199 ZŁ

 • Autorski ebook "Skuteczne odchudzanie bez liczenia kalorii"
  Jeśli jesteś typem wzrokowca i wolisz się uczyć czytając, to w Twoim przypadku idealnie sprawdzi się mój ebook, który możesz wygodnie czytać na dowolnym urządzeniu. Pomoże Ci on utrwalić i ewentualnie w przyszłości przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia.

WARTOŚĆ: 49 ZŁ

 • Plan treningowy z priorytetem na pośladki i brzuch
  Rozpisany przeze mnie na 8 tygodni plan do domowych treningów, który pomoże Ci wysmuklić uda, podnieść pośladki i zgubić brzuszek. Każde ćwiczenie jest dokładnie omówione i zaprezentowane na filmie instruktażowym.

WARTOŚĆ: 199 ZŁ

 • Trzy lekcje bonusowe - o tym, jak lepiej spać i skutecznych metodach na zmniejszenie stresu w życiu (obie te rzeczy mają dużo wpływ na skuteczność odchudzania), co zrobić, gdy kusi nas przerwanie i przełożenie treningów na lepszy czas oraz odpowiedzi na 6 najczęściej zadawanych pytań na temat metody ręcznego odmierzania porcji.

WARTOŚĆ: 49 ZŁ

 • Pięć szablonów żywieniowych i treningowych
  Przygotowane w formie wygodnych infografik, które pomogą Ci łatwo zrozumieć i zacząć stosować na co dzień najważniejsze metody konieczne do zrzucenia paru kilogramów bez liczenia kalorii i dbania o swoją formę na co dzień.

WARTOŚĆ: 49 ZŁ

Wartość wszystkiego, co otrzymasz: 545 zł

Cena w zestawie: 29 zł

Zobacz szablony, które otrzymasz w pakiecie

Komplet szablonów w wysokiej rozdzielczości otrzymasz od razu po zakupie.

Sprawdź, jak Renata schudła 10 kg i zmniejszyła talię o 15 cm bez liczenia kalorii i głodzenia się!

Moją motywacją do rozpoczęcia aktywności fizycznej były 50. urodziny i strach o moją kondycję babci staruszki.⁣⁣

Właśnie wtedy zdecydowałam się pójść na siłownię. Uważam, że jak już się coś robi, to trzeba robić to dobrze i dlatego podjęłam współpracę z trenerem.⁣⁣

Z założenia miały być tylko 2-3 miesiące wspólnej pracy, aby nauczyć się podstaw. Najważniejszy cel, jaki sobie założyłam, to schudnąć!⁣⁣

Myślałam wtedy, że to wystarczy. Później jednak uświadomiłam sobie, że zależy mi przede wszystkim na większej sprawności i poprawie ogólnej kondycji.⁣⁣

Po pierwszym okresie współpracy moje ciało stało się smuklejsze i stałam się sprawniejsza, ale nie schudłam aż tyle, ile oczekiwałam.⁣⁣

Z perspektywy czasu wiem już, że powodem był brak kontroli nad tym ile i co jem. Zaczęłam więc kontrolować porcje i zwracać większą uwagę na jakość swojej diety.

Od czerwca do października schudłam około 10 kg (jakieś 2-3 rozmiary). Stałam się jeszcze bardziej zaangażowana w proces, pełna energii i chęci do dalszego działania!⁣⁣

Zmieniłam też spojrzenie na dotychczasowe priorytety. Od prawie 30 lat próbowałam różnych diet, a teraz, po raz pierwszy w życiu, uświadomiłam sobie, że schudnąć można inaczej oraz bez głodzenia się.⁣⁣

Nauczyłam się też lepiej gospodarować swoim wolnym czasem. Po wielu latach pozbyłam się też poczucia winy, jeśli efekty nie następują szybko lub z czasem zwalniają.⁣⁣

Z biegiem czasu okazało się, że trening to super oderwane od codziennej rutyny. Moim największym osiągnięciem jest chyba to, że pozbywam się (proces nadal trwa) złych nawyków żywieniowych - głodzenia się czy stosowania dziwnych diet - i zaczynam panować nad swoimi zachciankami.

Dlaczego warto mi zaufać?

Skuteczne odchudzanie bez liczenia kalorii pomoże Ci:

Oszczędzić czas

Zamiast mierzyć i ważyć jedzenie używasz swoich dłoni, aby określić wielkość poszczególnych porcji. Dzięki temu oszczędzasz mnóstwo czasu, który możesz przeznaczyć na przyjemniejsze rzeczy.

Przejąć kontrolę

Możesz osiągać swoje cele fitness bez narzuconych z góry nudnych i restrykcyjnych jadłospisów, bez liczenia każdej kalorii i bez głodzenia się. Ty decydujesz o tym, co jesz!

Nauczyć się prostej i skutecznej metody odchudzania

Twoje dłonie są z Tobą dosłownie wszędzie! Masz więc stały punkt odniesienia i bez stresu możesz dokonywać lepszych wyborów żywieniowych gdziekolwiek jesteś - w domu, na lotnisku, u mamy, podczas lunchu w pracy, kolacji w restauracji czy gdziekolwiek indziej.

Nabrać apetytu na jeszcze więcej!

Zdziwisz się, że robiąc tak niewiele, można osiągnąć tak dobre efekty sylwetkowe! To sprawi, że jeszcze bardziej zaangażujesz się w cały proces. Z czasem wykształcisz dobre nawyki, które pozwolą Ci utrzymać wypracowane efekty niezależnie od okoliczności i ilości wolnego czasu, który akurat masz!

Poznaj mnie!

Cześć! Nazywam się Radek Pietrzak i kocham to, co robię! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, diet coachem, specjalizuję się w treningu pośladków, budowaniu masy mięśniowej i kształtowaniu prozdrowotnych nawyków. Pomagam ludziom wprowadzać trwałe zmiany w życiu i realizować cele fitness pod szyldem projektu Sixpack Academy.

Niezależnie od aktualnych trendów czy kanonów piękna to ciało jest Twoją świątynią. To, jak o nie dbasz wpływa bezpośrednio na Twoje zdrowie, samopoczucie, pewność siebie i codziennie funkcjonowanie. Pomagam skutecznie zwalczyć mylne przekonanie, że aby osiągnąć swój sukces fitness musisz być niewolnikiem diety oraz treningu. To odżywianie i trening są na Twoich usługach, a nie odwrotnie!

Osiągnięcie każdego celu fitness jest możliwe, trzeba tylko pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze nie od razu Rzym zbudowano, a po drugie każdy superbohater – nawet taki jak Ty czy Batman – potrzebuje dobrego pomocnika!

Spis lekcji

Lekcja 1: Czym są kalorie i makroskładniki?

Lekcja 2: Problem z liczeniem kalorii

Lekcja 3: Dlaczego dieta z gotowym jadłospisem to przepis na… porażkę?

Lekcja 4: Zagrajmy w grę!

Lekcja 5: Zasady gry w transformację codziennej diety krok po kroku

Lekcja 6: 6 łatwych kroków do transformacji diety na lepsze

Lekcja 7: Sekretna umiejętność osób, które odnoszą sukces w odchudzaniu

Lekcja 8: Antidotum na liczenie kalorii - metoda ręcznego odmierzania porcji

Lekcja 9: Co jeść na co dzień, bez rezygnowania z dań, które kochasz?

Lekcja 10: Jak osiągać stały progres i unikać efektu jojo

Lekcja 11: Kilka dobrych rad na przyszłość (zamiast podsumowania)

Lekcja 12: Sen i zarządzanie stresem (BONUS #1)

Lekcja 13: Czemu przerywanie i przekładanie treningów na lepszy czas rujnuje Twoje szanse na lepszą formę? (BONUS #2)

Lekcja 14: Odpowiedzi na 6 najczęstszych pytań na temat metody ręcznych porcji (BONUS #3)

Bonusy

Czas na prezenty!

Bonus #1

Trzy dodatkowe lekcje: jak lepiej spać i skutecznie zmniejszać poziom stresu w życiu, co zrobić, gdy kusi nas przerwanie i przełożenie treningów na lepszy czas oraz odpowiedzi na 6 najczęściej zadawanych pytań na temat metody ręcznego odmierzania porcji.

Bonus #2

Domowy plan treningowy na 8 tygodni z priorytetem na kształtowanie pośladków, wysmuklenie ud i ujędrnienie brzucha (bez żadnego dodatkowego sprzętu, a jedynie z wykorzystaniem gum do niektórych ćwiczeń).

Bonus #3

Pięć szablonów dietetyczno-treningowych przygotowanych w formie wygodnych infografik, które pomogą Ci łatwo zrozumieć i zacząć stosować na co dzień najważniejsze zagadnienia konieczne do zrzucenia paru kilogramów bez liczenia kalorii.

Czy jest inna droga?

Oczywiście, że tak!

Ostateczne decyzja zawsze należy do Ciebie - możesz np. dalej sama testować różne diety, kupować kolejne gotowe jadłospisy i mieć nadzieję, że może tym razem wreszcie się uda...

Możesz też testować systemy i strategie treningowe, popełniać błędy i samodzielnie wyciągać z nich wnioski. Tylko od Ciebie zależy czy chcesz tracić tyle cennego czasu i przede wszystkim swoich nerwów?

W tym programie dostajesz gotowe rozwiązania oraz sprawdzone metody, które pomogły schudnąć i utrzymać efekty ponad 100 tys. osób na całym świecie!

Ile to kosztuje?

ZESTAW TRZY W JEDNYM

Kurs online audio, ebook i pakiet szablonów

29

 • Skuteczna i łatwa metoda odchudzania
 • System ręcznego odmierzania porcji zamiast liczenia kalorii
 • Ponad 100 tys. zadowolonych klientów z całego świata 
 • Bez głodzenia się, restrykcyjnych diet i rezygnowania z jedzenia, które lubisz
 • Domowy plan treningowy na 8 tygodni z priorytetem na pośladki, uda i brzuch jako bonus

Sixpack Academy 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone

>