Smukłe uda, płaski brzuch bez całkowitego rezygnowania z czekolady i przesiadywania godzinami w siłowni

arrow-down

Dlaczego tylko 8 proc. osób realizuje swoje postanowienia noworoczne?

Sezon postanowień noworocznych zbliża się wielkimi krokami. U większości z nas zadbanie o własne zdrowie i zrzucenie kilku kilogramów znajduje się na szczycie listy wyzwań. Z reguły jednak nic z tych postanowień nie wychodzi. A gdybym tak obiecał, że tym razem, raz a dobrze, uda Ci się zrealizować oba te postanowienia?

Jak to się dzieje, że wiele spośród naszych noworocznych postanowień zostaje porzuconych już po kilkunastu dniach od ich powzięcia, czyli jeszcze w styczniu? Zasadniczy problem polega na tym, że większość z nich to bardziej życzenia, ogólne abstrakcje, które nie są poparte naszym zaangażowaniem. Brakuje nam też konkretnego planu - nie wiemy od czego zacząć, co robić krok po kroku i jak poradzić sobie z kryzysami na poszczególnych etapach. Bez tych elementów nawet najsilniejsza wola nie pomoże i w końcu dochodzimy do momentu, w którym porzucamy nasze postanowienia. Najgorsze jest jednak to, że nawet nie jesteśmy specjalnie rozczarowani, bo właściwie od początku wiedzieliśmy, że tak to się musi skończyć. Czy zatem lepiej w ogóle nie zaczynać, skoro i tak jesteśmy skazani na porażkę?

Ja zadałbym jednak inne pytanie - co odróżnia tytułowe 8 proc., którym się udaje, od całej reszty? Trzeba pamiętać, że samo pomyślenie o tym, jak chcemy, aby kolejny rok wyglądał - nie sprawi, że tak się stanie. Jak już wspomniałem potrzebujesz konkretnej mapy, która wskaże Ci drogę i przewodnika, który Cię po niej poprowadzi do oczekiwanego celu! Wtedy będziesz mogła zamienić mgliste myśli i wyobrażenia w konkretną wizję działania. Będziesz też wiedziała, co i jak robić, aby tę wizję wcielić w życie. Jak kontrolować samą siebie i sprawdzać, czy zmierzasz w dobrym kierunku. Twoje zaangażowanie i siła woli zamiast maleć, z każdym dniem będą rosły, bo będziesz widziała efekty! Wówczas 8 proc. szans na końcowy sukces zamieni się w 92 proc. pewności sukcesu!

Tyle zostało do KOŃCA zapisów:

06
Days
04
Hours
41
Minutes
20
Seconds

Program "Smukłe uda, płaski brzuch"

Sezon noworocznych postanowień kusi, aby wreszcie coś ze sobą zrobić. Masz zapał i motywację, aby poprawić swoją sylwetkę i kondycję. Chciałabyś wreszcie przejąć pełną kontrolę nad swoim zdrowiem. Nie wiesz jednak od czego zacząć, a internet pełny jest różnych sprzecznych informacji na temat odchudzania. Czujesz się tym przytłoczona, ale nie rezygnuj z walki o lepszą wersję samej siebie! "Smukłe uda, płaski brzuch" to 8-tygodniowy program, który przeprowadzi Cię z punktu A do punktu B na drodze Twojej sylwetkowej zmiany. Pomogę Ci jej dokonać od samego początku aż do końca!

 • 1
  NAUCZĘ CIĘ ODŻYWIAĆ SIĘ ŚWIADOMIE I RACJONALNIE
  Pomogę Ci skutecznie zwalczyć mylne przekonanie, że aby osiągnąć sylwetkowy sukces musisz być niewolnikiem diety. Jest bowiem zupełnie na odwrót! Nie musisz całkowicie rezygnować z czekolady oraz innych przyjemności życia.
 • 2
  POMOC SKUTECZNEGO TRENERA PERSONALNEGO I WSPARCIE SPOŁECZNOŚCI
  Biorąc udział w programie możesz liczyć nie tylko na pomoc i współpracę z doświadczonym trenerem personalnym, który pomógł już wielu osobom. Dołączysz też do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie możesz liczyć na wsparcie od innych uczestniczek programu, które na co dzień zmagają się z takimi samymi wyzwaniami jak Ty.
 • 3
  POKAŻĘ CI METODY, DZIĘKI KTÓRYM UTRZYMASZ WYPRACOWANE EFEKTY NA STAŁE
  Stosowałaś już kilka diet i nawet dostrzegałaś pewne efekty, ale najgorszy był efekt jojo, który zawsze niweczył wszystkie Twoje starania. Jednym z wyróżników mojego programu w stosunku do ofert konkurencji jest nastawienie nie tylko na wypracowanie efektów w trakcie trwania programu, ale przede wszystkim na ich utrzymanie po jego zakończeniu.
 • 4
  POKAŻ, CO POTRAFISZ I WYGRAJ 1000 ZŁ W GOTÓWCE! 
  Uczestniczka wyzwania, która włoży największy wkład pracy i osiągnie najlepsze efekty otrzyma w nagrodę 1000 zł w gotówce! Szczegóły na temat wyboru zwyciężczyni znajdują się w regulaminie wyzwania, który otrzymasz po zapisaniu się.

Co otrzymujesz?

Spersonalizowana strategia żywieniowa

Pomogę Ci stworzyć swój indywidualny program odżywiania wspierający realizację Twoich celów sylwetkowych. Jedzenie wciąż będzie dla Ciebie przyjemnością, bez poczucia straty, winy czy niepotrzebnych wyrzeczeń.

Spersonalizowany plan treningowy w dwóch wersjach

Plan treningowy w dwóch wariantach

Możesz ćwiczyć w domu lub siłowni. Obie wersje są dopasowane do Twoich potrzeb, aktualnych możliwości i stażu treningowego, oraz czasu, który możesz przeznaczyć na trening.

Biblioteka wideo z instruktażem wykonywania wszystkich ćwiczeń

Biblioteka wideo wszystkich ćwiczeń

Nawet jeśli w ogóle do tej pory nie ćwiczyłaś, to z moim atlasem ćwiczeń masz pewność, że dobrze i bezpiecznie wykonujesz poszczególne ruchy. To tak, jakbym prowadził z Tobą wirtualny trening personalny.

Arkusz do śledzenia postępów

Śledzenie postępów i realizacji celów

Prosta metoda - nie zajmie Ci więcej niż 5 minut tygodniowo, dzięki której będziesz wiedziała czy program przynosi efekty. To też dodatkowa motywacja oraz “tarcza” chroniąca przed zbyt częstemu uleganiu żywieniowym pokusom!

Baza przepisów fitness

Baza pysznych fit przepisów

Zdaniem niektórych osób słowa "fit" i "pyszny" wykluczają się. Wystarczy jednak, że przetestujesz chociaż jeden przepis z tej bazy i przekonasz się, że to nieprawda!

Pokrętła sukcesu w odchudzaniu

Pokrętła Twojego sukcesu

Świetny start to nie wszystko! Czemu przerywanie i przekładanie treningów "na lepszy czas" rujnuje Twoje szanse na trwałe efekty? Zdradzę Ci mój sekret, jak wygrać z tym złym nawykiem!

Kim jest autor tego programu?


Cześć! Nazywam się Radosław Pietrzak i kocham to, co robię! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem ćwiczeń siłowych i coachem pomagającym kształtować dobre nawyki, a także zapalonym naturalnym kulturystą oraz zwyczajnym facetem, trochę zbzikowanym na punkcie zdrowego stylu życia.


Moim celem jest przede wszystkim wzbudzenie w Tobie potrzeby zadbania o własne ciało, zdrowie i samopoczucie. Niezależnie bowiem od obecnie panujących trendów czy kanonów piękna, to właśnie ciało jest Twoją świątynią, dlatego należy poświęcić mu należytą uwagę i troskę.


Jak doskonale wiesz, nie ma jednej pigułki na wszelkie dolegliwości spędzające sen z powiek. Nie ma jednego schematu odżywiania, który służyłby każdemu. Tak samo sytuacja wygląda z planem treningowym.


Zamiast ubyć, przybył Ci kilogram? Ciągle nie mieścisz się w dżinsy sprzed roku Chcesz wystartować w zawodach sylwetkowych, ale już sama myśl o tym wywołuje u Ciebie atak paniki? Nie martw się! Dzięki mojemu wsparciu, większej świadomości w zakresie żywieniowo-treningowych wyborów oraz wiedzy, którą Tobie przekażę, wspólnie uzyskamy zamierzony przez Ciebie cel.


Musisz jednak pamiętać o dwóch rzeczach! Po pierwsze, nie od razu Rzym zbudowano, a po drugie, każdy superbohater – nawet taki jak Ty czy Batman – potrzebuje dobrego pomocnika.


Opinie moich podopiecznych

quote-right

"MAM WIĘCEJ ENERGII I CHĘCI DO DZIAŁANIA. JESTEM TEŻ BARDZIEJ KONSEKWENTNA W REALIZACJI ZAŁOŻONYCH CELÓW"

“W moim przypadku stracone kilogramy nie były głównym celem. Chciałam poprawić swoją sylwetkę, a przede wszystkim ruszyć się sprzed kanapy i zadbać o siebie.


Myślę, że najlepszym wyznacznikiem zmian, jakie widzę, będzie to, że teraz mieszczę się w ubrania o rozmiar mniejsze niż na początku mojej współpracy z Radkiem. Zdecydowanie pewniej czuję się też w obcisłych fasonach. Kiedyś było to dla mnie bardzo niekomfortowe z powodu nadmiaru tłuszczyku ‘tu i ówdzie’.


Zupełnie zmieniło się moje podejście do odżywiania. Kiedyś uważałam, że jeśli zjadłam coś 'niezdrowego' cała założona dieta przepadła i wszystko stracone. Radek pomógł mi oszacować ile powinnam jeść i zrozumieć, że jedzenie nie jest moim wrogiem."

Ilona Gajda

quote-right

"PRZEŁAMAŁAM BARIERĘ WSTYDU! TY TEŻ MOŻESZ RUSZYĆ TYŁEK I UWIERZYĆ W SIEBIE!"

“Moje wcześniejsze próby schudnięcia kończyły się fiaskiem. Metoda odchudzania, której używałam to głównie 'głodzenie się'. Bolały mnie plecy i nogi. Masaże nie pomagały, a jeżeli już to tylko na chwilę. Z Twoją pomocą przełamałam jednak barierę wstydu i niechęci do treningów. Zaczęłam się też lepiej - bardziej świadomie odżywiać.


Dzięki Tobie poznałam techniki prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Nadzorowałeś, dopingowałeś i motywowałeś do wiary w samą siebie, wiary w sukces i powodzenie całego procesu. Wiem też, że nie od razu Kraków zbudowano!"

Renata Dominiak

Czy to wyzwanie jest dla mnie?

"Jeśli coś jest dla każdego to jest do niczego". Sprawdź, czy Ty i mój 8-tygodniowy program pasujecie do siebie.

to wyzwanie jest dla ciebie, jeśli:

 • check-circle-o
  Jesteś gotowa opuścić swoją "strefę komfortu" - wprowadzając w swoim życiu zaproponowane przeze mnie zmiany i wytrwać w nich przynajmniej przez 8 tygodni.
 • check-circle-o
  Zdajesz sobie sprawę, że wszystkie "magiczne" metody odchudzające to ściema, a realne efekty wymagają systematyczności i cierpliwości.
 • check-circle-o
  W codziennym życiu szukasz rozwiązań problemów, a nie mnożysz wymówki.
 • check-circle-o
  Jesteś nastawiona na działanie, a nie tylko bierne przyswajanie nowych informacji.

TO WYZWANIE nie JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • times-circle-o
  Chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko (czasami wręcz dosłownie) - liczysz na efekty bez "dania czegoś od siebie" w zamian.
 • times-circle-o
  Oczekujesz efektów w stylu "5 kilogramów mniej w tydzień bez efektu jojo!".
 • times-circle-o
  Na wszelkie zmiany w życiu reagujesz jak na wiosenną alergię i szukasz usprawiedliwień przed wdrożeniem ich w życie.
 • times-circle-o
  Wydaje Ci się, że wystarczy dołączyć do tego wyzwania, a spektakularne efekty przyjdą same.
Wypracujesz najlepszą wersję samej siebie albo oddam Ci pieniądze

Jeśli z jakiegoś powodu, mimo stosowania się do moich zaleceń i realizowania zasad programu, nie uda Ci się schudnąć przynajmniej 5 kilogramów lub zmniejszyć obwodu talii o 3-5 centymetrów, to zwrócę Ci 100 proc. Twojej wpłaty. Szczegóły dotyczące zwrotów znajdziesz w regulaminie programu.


Moim celem jest przekazanie Ci jak najwięcej wartości! Po ukończeniu programu "Smukłe uda, płaski brzuch" nie będziesz potrzebowała już więcej jakichkolwiek sylwetkowych postanowień noworocznych. Twój sukces jest również moim sukcesem! Gdy Ty zrealizujesz swoje cele, a ja zyskam nowe pokłady energii, którą spożytkuję na pomoc kolejnym osobom. Win-win!

arrow-down

DARMOWE BONUSY!

Chyba każdy z nas je lubi, prawda? Dołącz do wyzwania w tej chwili, a otrzymasz bogatą - niczym wór św. Mikołaja - paczkę dodatkowych materiałów i praktycznych wskazówek, które ułatwią i przyspieszą realizację Twojego celu, oraz uchronią Cię przed najczęstszymi pomyłkami.

Zamknięta grupa na Facebooku tylko dla uczestników wyzwania

Jedną z najczęstszych przyczyn braku sukcesu w każdej dziedzinie życia jest brak odpowiedniego wsparcia i motywacji w chwilach kryzysu. Ciebie jednak ten problem nie dotyczy, bo przez cały czas trwania wyzwania oraz po jego zakończeniu będziesz mieć dostęp do naszej grupy na Facebooku. Oprócz wsparcia i motywacji od innych uczestników programu, możesz liczyć, że na łamach grupy odpowiem na wszystkie pytania i pomogę rozwiązać każdy Twój problem związany z programem.

Dlaczego ludzie ponoszą porażki w fitnessie?

Ten kurs online stanowi moją odpowiedź na 17 najczęstszych trudności, które napotykają osoby początkujące - i nie tylko one - na ścieżce zmiany swojej sylwetki. W czasie 8 tygodni trwania wyzwania nie tylko poznasz te przeszkody, ale przede wszystkim nauczę Cię, jak poradzić sobie z każdą z nich.

4 szkolenia NA ŻYWO o tym, czego wymaga udana transformacja sylwetkowa

Szkolenia odbędą się w formie wideo na łamach naszej grupy na Facebooku. W ich trakcie przeprowadzę Cię przez najskuteczniejsze na świecie strategie odchudzania, kształtowania sylwetki i zdrowszego życia. Zobaczysz, jak dzięki kilku prostym metodom - i codziennej praktyce - utrata tkanki tłuszczowej, osiągnięcie najlepszej wersji samej siebie i prowadzenie zdrowszego życia jest możliwe dla każdego.

Dekalog skutecznych nawyków osób, którym udało się utrzymać wypracowane efekty na stałe

Ten mini ebook, przygotowany przeze mnie w przystępnej formie, stanowi swego rodzaju "przepis" na utrzymanie wypracowanych efektów po zakończeniu programu. Po lekturze poznasz 10 nawyków, których stosowanie sprawi, że efekt jojo na stałe zostanie usunięty z Twojego słownika!

Zapisz się już teraz!

Masz do wyboru dwie możliwości opłacenia udziału w programie.

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA

Płacisz całość od razu po zapisaniu się do programu i oszczędzasz!

349

ZŁOTYCH

PŁATNOŚĆ W DWÓCH RATACH

Rata wynosi 199 zł. Pierwszą płacisz od razu po zapisaniu się do programu, a drugą po 4 tygodniach.

398

ZŁOTYCH

arrow-down

FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Czy muszę ćwiczyć w siłowni?

Kiedy wyzwanie wystartuje?

Jak długo będę mieć dostęp do materiałów dostępnych w ramach kursu?

Zapisałam się do programu. Co teraz?

Nie mam konta na Fa​cebooku. Czy mimo to mogę dołączyć do programu?

Boję się, że po ukończeniu programu powrócę do starej wagi. Co z efektem jojo?

Niedawno urodziłam dziecko. Czy też mogę dołączyć do wyzwania?

Dlaczego ten program jest lepszy od innych dostępnych na rynku?

Dlaczego ten program jest tylko dla kobiet?

Dopiero zaczynam albo miałam długą przerwę. Czy to nie problem?

Co z dietą, skoro gotuję dla całej rodziny?

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Czy picie alkoholu i jedzenie słodyczy jest zabronione?

Tyle zostało do KOŃCA zapisów:

06
Days
04
Hours
41
Minutes
20
Seconds

Nie pozwól, aby Twoja noworoczna motywacja się zmarnowała!

© 2020 Sixpack Academy. Wszystkie prawa zastrzeżone

>