Smukłe uda, płaski brzuch bez całkowitego rezygnowania z czekolady i przesiadywania godzinami w siłowni

arrow-down

Boot camp fitness "Smukłe uda, płaski brzuch"

Masz zapał i motywację, aby poprawić swoją sylwetkę i kondycję. Chciałabyś wreszcie przejąć pełną kontrolę nad swoim zdrowiem. Nie wiesz jednak od czego zacząć, a internet pełny jest sprzecznych informacji na temat odchudzania. Czujesz się tym przytłoczona, ale nie rezygnujesz z walki o lepszą wersję samej siebie. Szukasz lepszego rozwiązania... i właśnie je znalazłaś! "Smukłe uda, płaski brzuch" to 8-tygodniowy program zajęć fitness w małej grupie (maksymalnie 10 osób) pod okiem doświadczonego trenera połączony z programem zdrowego odchudzania bez efektu jojo.

 • 1
  NAUCZĘ CIĘ ODŻYWIAĆ SIĘ ŚWIADOMIE I RACJONALNIE
  Pomogę Ci skutecznie zwalczyć mylne przekonanie, że aby osiągnąć sylwetkowy sukces musisz być niewolnikiem diety. Jest bowiem zupełnie na odwrót! Nie musisz całkowicie rezygnować z czekolady oraz innych przyjemności życia.
 • 2
  POMOC SKUTECZNEGO TRENERA PERSONALNEGO I WSPARCIE SPOŁECZNOŚCI
  Biorąc udział w programie możesz liczyć nie tylko na pomoc i współpracę z doświadczonym trenerem personalnym, który pomógł już wielu osobom. Dołączysz też do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie możesz liczyć na wsparcie od innych uczestniczek programu, które na co dzień zmagają się z takimi samymi wyzwaniami jak Ty.
 • 3
  ZAJĘCIA FITNESS W KAMERALNEJ GRUPIE TYLKO DLA KOBIET TRZY RAZY W TYGODNIU PRZEZ 2 MIESIĄCE
  Każde zajęcia składają z ćwiczeń wysmuklających całe ciało. Delikatny priorytet - jak wskazuje nazwa programu - kładziemy na ćwiczenia angażujące uda, pośladki i brzuch. Intensywność i poziom trudności treningów dopasowany jest do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem lub są na poziomie średnio zaawansowanym. Dokładny opis zajęć znajdziesz niżej.
 • 4
  POKAŻĘ CI METODY, DZIĘKI KTÓRYM UTRZYMASZ WYPRACOWANE EFEKTY NA STAŁE
  Stosowałaś już kilka diet i nawet dostrzegałaś pewne efekty, ale najgorszy był efekt jojo, który zawsze niweczył wszystkie Twoje starania. Jednym z wyróżników mojego programu w stosunku do ofert konkurencji jest nastawienie nie tylko na wypracowanie efektów w trakcie trwania programu, ale przede wszystkim na ich utrzymanie po jego zakończeniu.
 • 5
  MOŻESZ WYGRAĆ DARMOWĄ PRZEMIANĘ BEAUTY W T&T STUDIO URODY! 
  Uczestniczka wyzwania, która włoży największy wkład pracy i osiągnie najlepsze efekty otrzyma w nagrodę darmowy pakiet przemiany beauty do wykorzystania w studiu partnera boot campu - T&T Studio Urody! Szczegóły na temat wyboru zwyciężczyni znajdują się w regulaminie wyzwania, który otrzymasz po zapisaniu się.

Czym są moje zajęcia fitness w stylu boot camp?

Boot camp to zajęcia fitness prowadzone w małej grupie (8-10 osób) przez trenera-instruktora, który dba nie tylko o właściwy dobór i intensywność ćwiczeń, ale również wysoki poziom energii i motywacji całej grupy! Każdy trening trwa godzinę i składa się z 3 części (rozgrzewka - 15 minut, właściwa część treningu - 30 minut, rozciąganie i ćwiczenia relaksacyjne - 15 minut). Trening składa się z ćwiczeń angażujących całe ciało, jest także dopasowany do możliwości członków grupy. Fitness boot camp to szybki spadek wagi, smuklejsza sylwetka i wzmocnienie całego ciała!

Zalety treningu fitness boot camp:

 • Wzmacnia i ujędrnia całe ciało poprzez wykonywanie ćwiczeń angażujących różne partie mięśni
 • Intensywnie spala tkankę tłuszczową i wzmacnia kondycję całego organizmu
 • Poprawia koordynację ruchową i pomaga pozbyć się przewlekłego bólu mięśni poprzez zwiększenie ich elastyczności
 • Wzajemna motywacja i wsparcie innych członków grupy, którzy zmagają się z takimi samymi wyzwaniami jak Ty

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w szkole tańca "Tango Warszawa" przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 21A w Warszawie. To kameralne miejsce z niezwykłym klimatem położone niemal w samym sercu stolicy. Zajęcia będą odbywały się w sali o powierzchni 65 metrów kwadratowych. W połączeniu z małą grupą zajęciową (maksymalnie 10 osób) gwarantuje to komfort i swobodę dla każdej uczestniczki programu "Smukłe uda, płaski brzuch". Oczywiście do dyspozycji uczestniczek zajęć jest też szatnia oraz łazienka z prysznicem. Zajęcia będą odbywały się 3 razy w tygodniu, przynajmniej z jednym dniem przerwy między treningami. Dokładny harmonogram zajęć zostanie ustalony - po konsultacjach z uczestniczkami - po zakończeniu zapisów do programu. "Smukłe uda, płaski brzuch" trwają 8 tygodni.

Co otrzymujesz?

Spersonalizowana strategia żywieniowa

Pomogę Ci stworzyć swój indywidualny program odżywiania wspierający realizację Twoich celów sylwetkowych. Jedzenie wciąż będzie dla Ciebie przyjemnością, bez poczucia straty, winy czy niepotrzebnych wyrzeczeń.

Spersonalizowany plan treningowy w dwóch wersjach

Zajęcia fitness w małej grupie 3 razy w tygodniu

Wszystkie treningi są dopasowane do potrzeb, aktualnych możliwości i stażu treningowego pań w grupie. Każdy trening jest też inny, dzięki czemu masz pewność, że podczas zajęć nie będziesz się nudziła!

Biblioteka wideo z instruktażem wykonywania wszystkich ćwiczeń

Dodatkowy kurs wideo z głównymi ćwiczeniami

Każde zajęcia będą inne, jednak kilka podstawowych ruchów będzie się powtarzać w różnych wariantach. Dlatego stworzyłem mini kurs wideo, z którym nauczysz się jak prawidłowo i bezpiecznie wykonywać poszczególne ćwiczenia bazujące na tych ruchach. To tak, jakbym prowadził z Tobą dodatkowy wirtualny trening personalny.

Arkusz do śledzenia postępów

Śledzenie postępów i realizacji celów

Prosta metoda - nie zajmie Ci więcej niż 5 minut tygodniowo, dzięki której będziesz wiedziała czy program przynosi efekty. To też dodatkowa motywacja oraz “tarcza” chroniąca przed uleganiem żywieniowym pokusom!

Baza przepisów fitness

Baza pysznych fit przepisów

Zdaniem niektórych osób słowa "fit" i "pyszny" wykluczają się. Wystarczy jednak, że przetestujesz chociaż jeden przepis z tej bazy i przekonasz się, że to nieprawda!

Pokrętła sukcesu w odchudzaniu

Pokrętła Twojego sukcesu

Świetny start to nie wszystko! Czemu przerywanie i przekładanie treningów "na lepszy czas" rujnuje Twoje szanse na trwałe efekty? Zdradzę Ci mój sekret, jak wygrać z tym złym nawykiem!

Kim jest Twój przyszły trener i motywator?


Cześć! Nazywam się Radosław Pietrzak i kocham to, co robię! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem ćwiczeń siłowych i coachem pomagającym kształtować dobre nawyki, a także zapalonym naturalnym kulturystą oraz zwyczajnym facetem, trochę zbzikowanym na punkcie zdrowego stylu życia.


Moim celem jest przede wszystkim wzbudzenie w Tobie potrzeby zadbania o własne ciało, zdrowie i samopoczucie. Niezależnie bowiem od obecnie panujących trendów czy kanonów piękna, to właśnie ciało jest Twoją świątynią, dlatego należy poświęcić mu należytą uwagę i troskę.


Jak doskonale wiesz, nie ma jednej pigułki na wszelkie dolegliwości spędzające sen z powiek. Nie ma jednego schematu odżywiania, który służyłby każdemu. Tak samo sytuacja wygląda z planem treningowym.


Zamiast ubyć, przybył Ci kilogram? Ciągle nie mieścisz się w dżinsy sprzed roku Chcesz wystartować w zawodach sylwetkowych, ale już sama myśl o tym wywołuje u Ciebie atak paniki? Nie martw się! Dzięki mojemu wsparciu, większej świadomości w zakresie żywieniowo-treningowych wyborów oraz wiedzy, którą Tobie przekażę, wspólnie uzyskamy zamierzony przez Ciebie cel.


Musisz jednak pamiętać o dwóch rzeczach! Po pierwsze, nie od razu Rzym zbudowano, a po drugie, każdy superbohater – nawet taki jak Ty czy Batman – potrzebuje dobrego pomocnika.Opinie moich podopiecznych

quote-right

"MAM WIĘCEJ ENERGII I CHĘCI DO DZIAŁANIA. JESTEM TEŻ BARDZIEJ KONSEKWENTNA W REALIZACJI ZAŁOŻONYCH CELÓW"

“W moim przypadku stracone kilogramy nie były głównym celem. Chciałam poprawić swoją sylwetkę, a przede wszystkim ruszyć się sprzed kanapy i zadbać o siebie.


Myślę, że najlepszym wyznacznikiem zmian, jakie widzę, będzie to, że teraz mieszczę się w ubrania o rozmiar mniejsze niż na początku mojej współpracy z Radkiem. Zdecydowanie pewniej czuję się też w obcisłych fasonach. Kiedyś było to dla mnie bardzo niekomfortowe z powodu nadmiaru tłuszczyku ‘tu i ówdzie’.


Zupełnie zmieniło się moje podejście do odżywiania. Kiedyś uważałam, że jeśli zjadłam coś 'niezdrowego' cała założona dieta przepadła i wszystko stracone. Radek pomógł mi oszacować ile powinnam jeść i zrozumieć, że jedzenie nie jest moim wrogiem."

Ilona Gajda

quote-right

"PRZEŁAMAŁAM BARIERĘ WSTYDU! TY TEŻ MOŻESZ RUSZYĆ TYŁEK I UWIERZYĆ W SIEBIE!"

“Moje wcześniejsze próby schudnięcia kończyły się fiaskiem. Metoda odchudzania, której używałam to głównie 'głodzenie się'. Bolały mnie plecy i nogi. Masaże nie pomagały, a jeżeli już to tylko na chwilę. Z Twoją pomocą przełamałam jednak barierę wstydu i niechęci do treningów. Zaczęłam się też lepiej - bardziej świadomie odżywiać.


Dzięki Tobie poznałam techniki prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Nadzorowałeś, dopingowałeś i motywowałeś do wiary w samą siebie, wiary w sukces i powodzenie całego procesu. Wiem też, że nie od razu Kraków zbudowano!"

Renata Dominiak

Czy te zajęcia fitness są dla mnie?

"Jeśli coś jest dla każdego, to jest do niczego". Sprawdź, czy Ty i mój 8-tygodniowy fitness boot camp pasujecie do siebie.

tE ZAJĘCIA FITNESS SĄ dla ciebie, jeśli:

 • check-circle-o
  Jesteś gotowa opuścić swoją "strefę komfortu" - wprowadzając w swoim życiu zaproponowane przeze mnie zmiany i wytrwać w nich przynajmniej przez 8 tygodni.
 • check-circle-o
  Zdajesz sobie sprawę, że wszystkie "magiczne" metody odchudzające to ściema, a realne efekty wymagają systematyczności i cierpliwości.
 • check-circle-o
  W codziennym życiu szukasz rozwiązań problemów, a nie mnożysz wymówki.
 • check-circle-o
  Jesteś nastawiona na działanie, a nie tylko bierne przyswajanie nowych informacji.
 • check-circle-o
  Gorszy humor czy większe zmęczenie nie powstrzyma Cię przed pójściem na trening, bo wiesz, że każdy trening przybliża Cię do realizacji celu!

TE ZAJĘCIA FITNESS NIE SĄ DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • times-circle-o
  Chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko (czasami wręcz dosłownie) - liczysz na efekty bez "dania czegoś od siebie" w zamian.
 • times-circle-o
  Oczekujesz efektów w stylu "5 kilogramów mniej w tydzień bez efektu jojo!".
 • times-circle-o
  Na wszelkie zmiany w życiu reagujesz jak na wiosenną alergię i szukasz usprawiedliwień przed wdrożeniem ich w życie.
 • times-circle-o
  Wydaje Ci się, że wystarczy dołączyć do tego wyzwania, a spektakularne efekty przyjdą same.
 • times-circle-o
  Trochę gorszy dzień traktujesz jako dobry powód, żeby odpuścić sobie trening i czujesz się usprawiedliwiona.
Wypracujesz najlepszą wersję samej siebie albo oddam Ci pieniądze

Jeśli z jakiegoś powodu, mimo całkowitego stosowania się do moich zaleceń i realizowania zasad programu, nie uda Ci się schudnąć przynajmniej 5 kilogramów lub zmniejszyć obwodu talii o 3-5 centymetrów, to zwrócę Ci 100 proc. Twojej wpłaty. Szczegóły dotyczące zwrotów znajdziesz w regulaminie programu.


Moim celem jest przekazanie Ci jak najwięcej wartości! Po ukończeniu programu "Smukłe uda, płaski brzuch" nie będziesz potrzebowała już więcej jakichkolwiek sylwetkowych postanowień noworocznych. Twój sukces jest również moim sukcesem! Gdy Ty zrealizujesz swoje cele, a ja zyskam nowe pokłady energii, którą spożytkuję na pomoc kolejnym osobom. Win-win!

Wciąż nieprzekonana? A co powiesz na metamorfozę beauty w nagrodę za najlepszą transformację?

Trud włożony przez Ciebie podczas wyzwania "Smukłe uda, płaski brzuch" zasługuje na specjalne wyróżnienie! Oczywiście po jego zakończeniu otrzymasz najważniejsze nagrody - smukłą sylwetkę, większą pewność siebie, lepsze samopoczucie, więcej energii oraz wiedzę, jak to wszystko utrzymać po zakończeniu boot campu. Mimo to chcę Ci dać jeszcze dodatkową i w pełni namacalną nagrodę!


Potrzebujesz dodatkowej motywacji?

Uczestniczka wyzwania, która wykaże się największą determinacją, włożoną pracą i najbardziej spektakularnymi efektami, otrzyma wyjątkowy pakiet metamorfozy beauty o łącznej wartości ponad 700 zł! Nagrodę zapewnia T&T Studio UrodySzczegóły znajdziesz w regulaminie wyzwania, który otrzymasz zaraz po zapisaniu się.


W pakiecie metamorfozy beauty otrzymasz:

Nową fryzurę

Piękne paznokcie

Makijaż

Partnerem zajęć fitness 'Smukłe uda, płaski brzuch' jest T&T Studio Urody.

Metamorfozę beauty zapewnia T&T Studio Urody

T&T Studio Urody to wyjątkowe miejsce z charakterem. Zajmujemy się stylizacją włosów, paznokci i wizażem. Od lipca 2019 roku nasze studio powiększyło się o trzy gabinety kosmetyczne, gdzie świadczymy usługi z zakresu kosmetyki twarzy i ciała, makijażu permanentnego, medycyny estetycznej, masażu oraz przedłużania rzęs. Jesteśmy profesjonalistami z wiedzą, doświadczeniem i ogromem pasji! Pracujemy wyłącznie z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów, takich światowych marek jak Kevin Murphy, Revlon, Estel, NCLA, Indigo czy Vikctoria Vynn. Przyjdź. Sprawdź nas. Pokochaj!

arrow-down

DARMOWE BONUSY!

Chyba każdy z nas je lubi, prawda? Dołącz do wyzwania w tej chwili, a otrzymasz bogatą - niczym wór św. Mikołaja - paczkę dodatkowych materiałów i praktycznych wskazówek, które ułatwią i przyspieszą realizację Twojego celu, oraz uchronią Cię przed najczęstszymi pomyłkami.

Zamknięta grupa na Facebooku tylko dla uczestników wyzwania

Jedną z najczęstszych przyczyn braku sukcesu w każdej dziedzinie życia jest brak odpowiedniego wsparcia i motywacji w chwilach kryzysu. Ciebie jednak ten problem nie dotyczy, bo przez cały czas trwania wyzwania oraz po jego zakończeniu będziesz mieć dostęp do naszej grupy na Facebooku. Oprócz wsparcia i motywacji od innych uczestników programu, możesz liczyć, że na łamach grupy odpowiem na wszystkie pytania i pomogę rozwiązać każdy Twój problem związany z programem.

Dlaczego ludzie ponoszą porażki w fitnessie?

Ten kurs online stanowi moją odpowiedź na 17 najczęstszych trudności, które napotykają osoby początkujące - i nie tylko one - na ścieżce zmiany swojej sylwetki. W czasie 8 tygodni trwania wyzwania nie tylko poznasz te przeszkody, ale przede wszystkim nauczę Cię, jak poradzić sobie z każdą z nich.

4 szkolenia NA ŻYWO o tym, czego wymaga udana transformacja sylwetkowa

Szkolenia odbędą się w formie wideo na łamach naszej grupy na Facebooku. W ich trakcie przeprowadzę Cię przez najskuteczniejsze na świecie strategie odchudzania, kształtowania sylwetki i zdrowszego życia. Zobaczysz, jak dzięki kilku prostym metodom - i codziennej praktyce - utrata tkanki tłuszczowej, osiągnięcie najlepszej wersji samej siebie i prowadzenie zdrowszego życia jest możliwe dla każdego.

Dekalog skutecznych nawyków osób, którym udało się utrzymać wypracowane efekty na stałe

Ten mini ebook, przygotowany przeze mnie w przystępnej formie, stanowi swego rodzaju "przepis" na utrzymanie wypracowanych efektów po zakończeniu programu. Po lekturze poznasz 10 nawyków, których stosowanie sprawi, że efekt jojo na stałe zostanie usunięty z Twojego słownika!

Zapisz się już teraz!

Masz do wyboru dwie możliwości płatności za udział w zajęciach i realizację swoich celów sylwetkowych.

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA

Płacisz całość od razu po zapisaniu się do programu.

599

ZŁOTYCH

PŁATNOŚĆ W TRZECH RATACH

Rata wynosi 233 zł. Pierwszą płacisz od razu po zapisaniu się do programu, kolejne co 3 tygodnie.

699

ZŁOTYCH

arrow-down

FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Gdzie odbywają się zajęcia?

Kiedy wyzwanie wystartuje?

Jak długo będę mieć dostęp do materiałów dostępnych w ramach kursu?

Zapisałam się do programu. Co teraz?

Nie mam konta na Fa​cebooku. Czy mimo to mogę dołączyć do programu?

Boję się, że po ukończeniu programu powrócę do starej wagi. Co z efektem jojo?

Niedawno urodziłam dziecko. Czy też mogę dołączyć do wyzwania?

Dlaczego ten program jest lepszy od innych dostępnych na rynku?

Dlaczego ten program jest tylko dla kobiet?

Dopiero zaczynam albo miałam długą przerwę. Czy to nie problem?

Kto wygra nagrodę i w jaki sposób ją odbierze?

Co z dietą, skoro gotuję dla całej rodziny?

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Czy picie alkoholu i jedzenie słodyczy jest zabronione?

Liczba miejsc ograniczona do zaledwie 10 osób!

© 2020 Sixpack Academy. Wszystkie prawa zastrzeżone

>