Nauczę Cię, jak zbudować krągłe pośladki, smukłe uda i płaski brzuch, nawet jeśli dopiero zaczynasz lub trenujesz już całkiem długo, ale nie możesz zrobić progresu

Na jakie efekty możesz liczyć po ukończeniu programu?

Możesz schudnąć 10 kg i zmniejszyć talię o 15 cm w kilka tygodni bez konieczności liczenia kalorii i restrykcyjnych diet, tak jak zrobiła to jedna z moich podopiecznych Renata

Możesz zwiększyć obwód pośladków o 6 cm w kilka miesięcy, nawet jeśli masz już kilka lat doświadczenia treningowego i dopadła Cię stagnacja, tak jak zrobiła to moja podopieczna Malwina

W tym miejscu mogą znaleźć się Twoje spektakularne efekty sylwetkowe, jeśli przerobisz mój kurs i wdrożysz zdobytą wiedzę w życie!

Zapisując się do Szkoły Kształtowania Pośladków otrzymasz:

13 modułów szkolenia online

Znajdziesz w nich wszystkie niezbędne informacje, które są Ci potrzebne do wyćwiczenia pośladków i kształtowania kobiecej sylwetki. Praktyczne, konkretne i nieprzegadane lekcje.

Trzy gotowe plany treningowe

Znajdziesz w nich ćwiczenia na wszystkie partie ciała, z priorytetem na kształtowanie pośladków. Różne poziomy trudności: dla początkujących i trenujących w domu, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych.

Atlas ćwiczeń wideo

Znajdziesz w nim filmy instruktażowe do każdego ćwiczenia z trzech programów treningowych.

Dodatkowy moduł z najczęstszymi pytaniami

Wdrożenie w życie wiedzy tylko z tego modułu sprawi, że osiągniesz kilka razy lepsze efekty niż do tej pory!

System intuicyjnego jedzenia

Nauczysz się z niego, jak komponować swoje posiłki w taki sposób, żeby być pełna energii i mieć dużo mocy na treningu (bez liczenia kalorii)!

Prywatna grupa i 5 sesji live

Społeczność, która dzieli się wiedzą i swoimi doświadczeniami. W czasie 5 spotkań na żywo online możesz zadać mi dowolne pytanie związane z tematem kursu.

Czas na silne i jędrne pośladki!

nowy święty graal fitnessu

Do niedawna figura w kształcie klepsydry była reliktem przeszłości. Jednak dziś popularność sylwetki stereotypowej modelki (na szczęście!) jest w odwrocie, a na salony wracają krągłe i wydatne pośladki!

Pośladki, które w pełni wypełniają Twoje dżinsy i sprawiają, że sukienka odstaje tam, gdzie powinna. Właśnie takie kształty są dziś celem większości kobiet.

MNIEJ BÓLU NA CO DZIEŃ

Silne pośladki zapewniają również wiele korzyści zdrowotnych - zapobiegają kontuzjom kolan oraz problemom z plecami, co jest szczególnie ważne m.in. dla kobiet, które dopiero co urodziły.

większa pewność siebie

Wzmocnienie pośladków wpłynie pozytywnie na poprawę Twojego zdrowia i komfortu codziennego życia.

Z kolei wizualna poprawa pośladków powinna zwiększyć Twoją pewność siebie na co dzień. Pożegnaj raz na zawsze kompleksy związane z syndromem flat butt!

Zajrzyj do środka Szkoły Kształtowania Pośladków:

Sprawdź, co otrzymasz, dołączając do Szkoły Kształtowania Pośladków:

 • Lekcje wideo. Dowiesz się z nich wszystkiego, co musisz wiedzieć, żeby skutecznie budować i kształtować swoje pośladki niezależnie od poziomu zaawansowania - od osoby początkującej, aż do doświadczonej lifterki z kilkuletnim stażem treningowym. Wszystko, co znajdziesz w środku jest oparte na badaniach naukowych, pracy najwybitniejszych światowych ekspertów w dziedzinie treningu sylwetkowego oraz latach osobistych doświadczeń autora tego kursu.
 • Nagrania audio. Możesz też słuchać lekcji, jeśli wolisz uczyć się w ten sposób.
 • Grafiki oraz dodatkowe materiały do większości modułów. Pomogą Ci one zrozumieć poszczególne zagadnienia i przechodzić sprawnie przez kolejne lekcje wideo. Jednak przede wszystkim ułatwią Ci rzecz najważniejszą, czyli wdrożenie w życie informacji z kursu.
 • Pięć sesji Q&A online NA ŻYWO. W ich trakcie odpowiem na każde Twoje pytania związane z budowaniem oraz treningiem pośladków. Rozwieję też ewentualne wątpliwości związane z zagadnieniami, które znajdziesz w lekcjach kursu.
 • Zamknięta grupa tylko dla kursantów. Jeśli nie chcesz czekać na sesję Q&A, możesz zadać dowolną liczbę pytań właśnie w tym miejscu. Grupa powstała też po to, żeby ułatwić wymianę wiedzy i doświadczeń między kursantkami, a także ułatwić wspólne przejście przez program.
 • Dożywotni dostęp do kursu i materiałów. Płacisz tylko raz i cieszysz się dostępem tak długo, jak Szkoła Kształtowania Pośladków będzie istnieć (przez długie lata!). Materiały są również aktualizowane na bieżąco.
 • Nowe materiały dodawane cyklicznie. Kurs jest napakowany wiedzą do tego stopnia, że udostępnienie wszystkich modułów na raz mogłyby Cię przytłoczyć. Zamiast tego będę udostępniał Ci nowe lekcje co tydzień na zamkniętej platformie online. Dostęp do bonusów otrzymasz od razu po rozpoczęciu kursu!
 • Trzy 12-tygodniowe programy treningowe z priorytetem na pośladki. Warte w sumie kilkaset złotych plany treningowe z podziałem na poziom zaawansowania (dla początkujących i trenujących w domu, dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych). Znajdziesz w nich nie tylko ćwiczenia na tyłek, ale również ćwiczenia na nogi, górne partie ciała i brzuch.
 • Biblioteka ćwiczeń wideo. Znajdziesz w niej filmy instruktażowe do każdego ćwiczenia z trzech bonusowych programów treningowych.
 • System intuicyjnego (bez liczenia kalorii) jedzenia w praktycePokażę Ci, jak jeść smacznie, zdrowo i nie rezygnować na zawsze z ulubionych smakołyków. Nauczysz się też, jak komponować swoje posiłki w taki sposób, żeby być pełna energii i mieć dużo mocy na treningu!

Poznaj swojego instruktora

Cześć! Nazywam się Radek Pietrzak i kocham to, co robię! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, diet coachem, specjalizuję się w treningu pośladków, budowaniu masy mięśniowej i kształtowaniu prozdrowotnych nawyków. Pomagam ludziom wprowadzać trwałe zmiany w życiu i realizować cele fitness pod szyldem projektu Sixpack Academy.

Niezależnie od aktualnych trendów czy kanonów piękna to ciało jest Twoją świątynią. To, jak o nie dbasz wpływa bezpośrednio na Twoje zdrowie, samopoczucie, pewność siebie i codziennie funkcjonowanie. Pomagam skutecznie zwalczyć mylne przekonanie, że aby osiągnąć swój sukces fitness musisz być niewolnikiem diety oraz treningu. To odżywianie i trening są na Twoich usługach, a nie odwrotnie!

Osiągnięcie każdego celu fitness jest możliwe, trzeba tylko pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze nie od razu Rzym zbudowano, a po drugie każdy superbohater – nawet taki jak Ty czy Batman – potrzebuje dobrego pomocnika!

Dołącz do grona zadowolonych podopiecznych!

Moduły

Sprawdź, co znajdziesz w środku Szkoły Kształtowania Pośladków


Pamiętaj, że nie musisz przerabiać wszystkich modułów od deski do deski. Jeśli dany moduł nie jest Ci teraz potrzebny, możesz go po prostu pominąć i ewentualnie wrócić do niego w przyszłości.

Moduł 1: Podstawy anatomii - zrozumiesz od czego zależy kształt Twoich pośladków oraz nauczysz się, jak dobierać lepsze ćwiczenia do budowy swojego ciała

Poznanie podstaw anatomii sprawi, że zrozumiesz od czego zależy kształt Twoich pośladków oraz nauczysz się, jak dobierać lepsze ćwiczenia do budowy swojego ciała.

 • Lekcja 1: Wstęp do kursu
 • Lekcja 2: Biodro i miednica - w jaki sposób ich budowa wpływa na różne kształty pośladków
 • Lekcja 3: Jak Twoja budowa anatomiczna wpływa na technikę wykonywania ćwiczeń
 • Lekcja 4: Z jakich trzech mięśni zbudowane są pośladki i jaka jest rola każdego z nich?
 • Lekcja 5: Dlaczego silne pośladki to gwarancja sprawności oraz życia bez bólu niezależnie od wieku

Moduł 2: Najważniejsze funkcje i ruchy mięśni pośladkowych

W tym module poznasz rolę mięśni pośladkowych, czyli najważniejsze ruchy, które wykonują te mięśnie. Nauczę Cię, jak dzięki tej wiedzy przygotować lepszą strategię treningową.

 • Lekcja 1: Wstęp
 • Lekcja 2: Ruchy hip extension (wyprost biodra)
 • Lekcja 3: Ruchy hip external rotation (rotacja zewnętrzna biodra)
 • Lekcja 4: Ruchy hip abduction (odwodzenie biodra)
 • Lekcja 5: Co musisz wiedzieć o przodopochyleniu i tyłopochyleniu miednicy
 • Lekcja 6: Klucz do sukcesu, czyli jak połączyć wszystkie te ruchy w skuteczny trening

Moduł 3: Wpływ genetyki na wygląd pośladków - jak indywidualne różnice genetyczne wpływają na efekty treningowe i jak wycisnąć maksimum ze swojego potencjału

W tym module wytłumaczę Ci, jak indywidualne różnice genetyczne wpływają na efekty treningowe, których możesz oczekiwać i jakie nastawienie mentalne przyjąć, żeby wycisnąć maksimum z tego, co dała Ci Matka Natura.

 • Lekcja 1: Najważniejsze indywidualne różnice genetyczne
 • Lekcja 2: Jak genetyka wpływa na kształtowanie pośladków i efekty w lustrze
 • Lekcja 3: Wpływ "loterii genetycznej" na mechanizmy rozwoju pośladków
 • Lekcja 4: Co musisz wiedzieć o "genetykach" w branży fitness? 
 • Lekcja 5: Swoich genów nie możesz kontrolować, ale mindset już tak!

Moduł 4: Jak rosną mięśnie?

W tym module nauczę Cię, czym jest hipertrofia (proces rozwoju tkanki mięśniowej), jakie są jej główne mechanizmy i jak wdrożyć je do swojego treningu, aby ten przynosił lepsze efekty. Pomogę Ci też uniknąć najczęstszych błędów w treningu kształtowania pośladków popełnianych zarówno przez osoby początkujące, jak i znacznie bardziej zaawansowane.

 • Lekcja 1: W jaki sposób zwiększa się rozmiar Twoich pośladków, czyli czym jest proces hipertrofii
 • Lekcja 2: Jakie są trzy główne mechanizmy hipertrofii
 • Lekcja 3: Mechanizm hipertrofii #1 - napięcie mechaniczne
 • Lekcja 4: Fazy ruchu mięśni - ruch koncentryczny, ekscentryczny oraz izometryczny
 • Lekcja 5: Trzy przykłady ćwiczeń pozwalających osiągnąć wysoki poziom napięcia mechanicznego
 • Lekcja 6: Mechanizm hipertrofii #2 - stres metaboliczny
 • Lekcja 7: Trzy przykłady ćwiczeń pozwalających osiągnąć wysoki poziom stresu metabolicznego
 • Lekcja 8: Mechanizm hipertrofii #3 - "uszkadzanie" włókien mięśniowych
 • Lekcja 9: Trzy przykłady ćwiczeń pozwalających osiągnąć wysoki poziom "uszkodzeń" włókien mięśniowych
 • Lekcja 10: Jak połączyć wszystkie trzy mechanizmy rozwoju mięśni w jedną całość?
 • Lekcja 11: Jak odpowiednio dobierać ćwiczenia do każdego z mechanizmów
 • Lekcja 12: Niezbędne warunki rozwoju pośladków - mind-muscle connection
 • Lekcja 13: Czy indywidualna kompozycja włókien mięśniowych powinna wpływać na planowanie Twoich treningów?

Moduł 5: Strategie maksymalizacji kształtowania pośladków w praktyce

W tym module nauczę Cię, jak wdrożyć w życie zagadnienia i strategie poruszone w poprzedniej części kursu, czyli kluczowe zasady maksymalizacji kształtowania i rozwoju mięśni pośladkowych.

 • Lekcja 1: Wykonuj ćwiczenia wystarczająco blisko "upadku mięśniowego"
 • Lekcja 2: Rób efektywne ("wysokostymulujące") powtórzenia
 • Lekcja 3: Czym jest treningowa strategia "shotguna" Breta Contrerasa?
 • Lekcja 4: Odpowiednia aktywacja mięśni do treningu i właściwe tempo wykonywania ćwiczeń w pełnym zakresie ruchu
 • Lekcja 5: Uczucie "pompy mięśniowej" - jak je wykorzystać w praktyce
 • Lekcja 6: Dlaczego myślenie o pracy swoich mięśni w czasie treningu zapewni Ci lepsze efekty
 • Lekcja 7: Jakie aktywności sportowe mogą spowolnić rozwój pośladków

Moduł 6: Siłowy trening pośladków

W tym module nauczę Cię, jak trenować, żeby stawać się silniejszą. Jest to niezwykle ważne m.in. ze względów zdrowotnych. Istnieje też korelacja pomiędzy treningami sylwetkowymi a siłowymi.

 • Lekcja 1: Wstęp - dlaczego powinnaś trenować siłowo, nawet jeśli Twoim priorytetem jest trening sylwetkowy?
 • Lekcja 2: Najważniejsza zasada treningu siłowego - progressive overload
 • Lekcja 3: Dekalog progressive overload
 • Lekcja 4: Podsumowanie - jak w pełni świadomie dobierać "narzędzia" treningowe do swoich celów treningowych

Moduł 7: Jak ułożyć skuteczny plan treningowy całego ciała z priorytetem na pośladki?

Przygotowanie dobrego programu treningowego nie sprowadza się do jednego uniwersalnego podejścia. Dlatego w tym module przedstawię i pomogę Ci zrozumieć 8 czynników, które musisz wziąć pod uwagę przy układania skutecznego planu treningowego.

 • Lekcja 1: Obciążenie treningowe (load)
 • Lekcja 2: Tempo
 • Lekcja 3: Przerwy między seriami
 • Lekcja 4: Dobór ćwiczeń - jakie kryteria wziąć pod uwagę, aby wybrać te najlepsze (dla siebie)
 • Lekcja 5: Kolejność ćwiczeń 
 • Lekcja 6: Objętość treningowa (volume)
 • Lekcja 7: Schematy serii i powtórzeń
 • Lekcja 8: Ile objętości tygodniowo potrzebujesz, aby widzieć progres pośladków?
 • Lekcja 9: Jak ciężko musisz trenować, żeby widzieć efekty? (effort)
 • Lekcja 10: Częstotliwość treningowa - ile dni w tygodniu trenować pośladki dla optymalnych efektów?
 • Lekcja 11: The Rule of Thirds Breta Contrerasa
 • Lekcja 12: Trening dołu a trening góry ciała
 • Lekcja 13: Jak to wszystko ułożyć w całość - przykładowy tygodniowy program treningowy

Moduł 8: Dieta i lifestyle - nauczysz się, jak i co jeść, jak zadbać o regenerację ciała oraz jak podejść mentalnie do procesu kształtowania kobiecej sylwetki

Kształtowanie pośladków to sztuka. Składa się na nią znacznie więcej elementów, niż tylko sam trening. W tym module nauczę Cię: jak i co jeść, jak podejść mentalnie do całego procesu, jak dbać o regenerację ciała i zarządzać zmęczeniem.

 • Lekcja 1: Dziewięć zasad mentalnych, które powinnaś stosować w procesie kształtowania pośladków
 • Lekcja 2: Deficyt kaloryczny - warunek konieczny wszystkich skutecznych diet
 • Lekcja 3: Różne modele żywienia
 • Lekcja 4: Liczenie kalorii vs. jedzenie intuicyjne
 • Lekcja 5: Makroskładniki - białko, węglowodany i tłuszcze
 • Lekcja 6: Czy czas spożywania posiłków ma znaczenie?
 • Lekcja 7: Piramida żywieniowa Erica Helmsa
 • Lekcja 8: Rekompozycja, czyli jak poprawić wygląd ciała bez zmiany wagi
 • Lekcja 9: Niedoszacowanie kalorii i przecenianie swojej aktywności fizycznej
 • Lekcja 10: Czy trzeba "masować", żeby zwiększyć rozmiar pośladków?
 • Lekcja 11: Czy do sukcesu potrzebujesz suplementów diety?
 • Lekcja 12: Najlepszy "suplement", z którego niewystarczająco korzystasz - sen
 • Lekcja 13: Stres nie służy kształtowaniu sylwetki. Jak nim efektywnie zarządzać?
 • Lekcja 14: Jak to wszystko ułożyć w jedną całość - co jest ważne, a co nie

Moduł 9: Ćwiczenia na pośladki i jak je dobrze wykonywać

W tym module nauczę Cię, jak dobierać ćwiczenia do konkretnego obszaru pośladków, który chcesz poprawić, oraz jak prawidłowo i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia. Oprócz tego na czynniki pierwsze rozkładam najlepsze ćwiczenie na pośladki, jakie świat widział - hip thrusty.

 • Lekcja 1: Zawsze na pierwszym miejscu stawiaj technikę wykonywania ćwiczeń!
 • Lekcja 2: Cztery uniwersalne dobre praktyki techniczne
 • Lekcja 3: Osiem najczęstszych błędów technicznych
 • Lekcja 4: Przykład dobrej rozgrzewki i aktywacji mięśni pośladkowych przed treningiem
 • Lekcja 5: Kategorie ćwiczeń na pośladki - wstęp
 • Lekcja 6: Ćwiczenia na górę pośladków
 • Lekcja 7: Ćwiczenia na dół pośladków
 • Lekcja 8: Ćwiczenia na boki pośladków
 • Lekcja 9: Jak to wszystko zebrać w jedną całość?
 • Lekcja 10: Królowa może być tylko jedna - hip thrusty
 • Lekcja 11: 10 kroków do perfekcyjnych technicznie hip thrustów
 • Lekcja 12: 5 najczęstszych błędów w hip thrustach i jak im zaradzić
 • Lekcja 13: Różne wersje hip thrustów
 • Lekcja 14: Maszyny czy wolne ciężary - na czym częściej ćwiczyć?
 • Lekcja 15: Co zrobić kiedy ćwiczenia zamiast pośladków angażują bardziej nogi?
 • Lekcja 16: Czy powinnam robić ćwiczenia takie jak przysiad czy martwy ciąg?
 • Lekcja 17: Mój subiektywny ranking 10 najlepszych ćwiczeń na pośladki

Moduł 10: Planowanie treningów w czasie, czyli jak trenować, żeby cały czas widzieć efekty, niezależnie od wieku czy stażu treningowego

W tym module nauczę Cię, jak planować swoje treningi w czasie i jak zarządzać czynnikami z modułu 7. w taki sposób, aby w danym okresie zmaksymalizować realizację celów fitness. Pokażę Ci też, jak długofalowo zarządzać swoim program treningowym, żeby unikać nabawienia się kontuzji czy przetrenowania.

 • Lekcja 1: Periodyzacja - wstęp
 • Lekcja 2: Trzy najpowszechniejsze modele planowania treningowego
 • Lekcja 3: Periodyzacja liniowa
 • Lekcja 4: Periodyzacja falowa
 • Lekcja 5: Periodyzacja blokowa
 • Lekcja 6: Autorska periodyzacja "pośladkowa" Breta Contrerasa
 • Lekcja 7: Który system wybrać?
 • Lekcja 8: Dlaczego trening intuicyjny to zły pomysł

Moduł 11: Jak wybrać dla siebie najlepszy system treningowy? Dopasowany do Twojego trybu życia, celów fitness i czasu, który masz na trening

W tym module pomogę Ci wybrać dla siebie optymalny system treningowy - dopasowany do Twojego trybu życia, celów fitness i czasu, który masz na trening.

 • Lekcja 1: Różnica między periodyzacją a systemem treningowym
 • Lekcja 2: Body part split + przykład 
 • Lekcja 3: Upper/lower body split + przykład
 • Lekcja 4: Push/pull/legs split + przykład
 • Lekcja 5: Full body workout + przykład
 • Lekcja 6: "Bro" system Breta Contrerasa
 • Lekcja 7: Jak wybrać dla siebie optymalny system treningowy?
 • Lekcja 8: Jak modyfikować systemy treningowe w czasie, aby uniknąć stagnacji?

Moduł 12: Metody treningowe dla zaawansowanych

Na początku Twojej treningowej przygody czeka Cię prawdziwe El Dorado - przestrzeganie podstawowych zasad programowania treningowego i żywienia zapewni Ci widoczne efekty przez pierwsze 3-6 miesięcy treningów. Ale co dalej? Odpowiedzią jest ten moduł, w którym nauczę Cię stosowania metod treningowych dla zaawansowanych.

 • Lekcja 1: Metody treningowe dla zaawansowanych - wstęp
 • Lekcja 2: Powtórzenia ze stałym napięciem mięśniowym
 • Lekcja 3: Rest-pause reps i pause reps
 • Lekcja 4: Isoholds
 • Lekcja 5: Serie piramidalne
 • Lekcja 6: Trening ekscentryczny
 • Lekcja 7: Torque doubling oraz inne techniki z wykorzystaniem gum
 • Lekcja 8: Pulsacje i niepełne powtórzenia
 • Lekcja 9: Klaster trening
 • Lekcja 10: Dropsety i superserie
 • Lekcja 11: Dynamic effort reps
 • Lekcja 12: "Drabiny"
 • Lekcja 13: Technika wstępnego zmęczenia mięśni
 • Lekcja 14: Burnouts
 • Lekcja 15: Jak korzystać i jak nie korzystać z tych metod?

Moduł 13: Najczęstsze błędy i problemy w pracy nad pośladkami, a także konkretne i sprawdzone sposoby na ich rozwiązanie

W tym module omawiam najczęściej popełniane błędy w kształtowaniu pośladków oraz problemy w pracy nad nimi, które możesz napotkać (albo już napotkałaś) na swojej drodze. Plus konkretne i sprawdzone sposoby na ich rozwiązanie.

 • Lekcja 1: Najczęstsze błędy w treningu pośladków - wstęp
 • Lekcja 2: Błąd #1 - robienie samych przysiadów
 • Lekcja 3: Błąd #2 - trenowanie pośladków tylko raz w tygodniu
 • Lekcja 4: Błąd #3 - zaniedbanie górnej części pośladków
 • Lekcja 5: Błąd #4 - nie robienie ćwiczeń horyzontalnych na pośladki
 • Lekcja 6: Błąd #5 - przekonanie, że sam trening cardio pomoże wypracować pośladki i schudnąć
 • Lekcja 7: Błąd #6 - robisz coś na siłę
 • Lekcja 8: Najpopularniejsze obawy osób początkujących
 • Lekcja 9: Niesymetryczność pośladków - przyczyny
 • Lekcja 10: Co powinnaś zrobić, gdy jeden pośladek jest większy od drugiego?
 • Lekcja 11: Co zrobić, gdy pojawia się stagnacja i przestajesz widzieć efekty?
 • Lekcja 12: Trening w ciąży
 • Lekcja 13: Trening przy bólu pleców
 • Lekcja 14: Trening przy problemach z biodrem
 • Lekcja 15: Trening przy problemach z kolanami
 • Lekcja 16: Trening przy obolałych pośladkach (po wcześniejszych treningach)
 • Lekcja 17: Powrót do treningów po kontuzji

Moduł BONUSOWY: pytania i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące kształtowania pośladków

W tym module odpowiadam na najpopularniejsze pytania związane z treningiem oraz procesem kształtowania pośladków. Samo wdrożenie wiedzy z tego modułu sprawi, że osiągniesz kilka razy lepsze efekty niż do tej pory!

 • Lekcja 1: Moje pośladki są słabe i obwisłe. Co zrobić, żeby były mocne i jędrne?
 • Lekcja 2: Dlaczego moje pośladki jednego dnia wyglądają lepiej, a innego gorzej?
 • Lekcja 3: Jak pozbyć się tłuszczu z okolic bioder?
 • Lekcja 4: Jak pozbyć się tłuszczu z zewnętrznych stron ud?
 • Lekcja 5: Jak pozbyć się cellulitu z ud i pośladków?
 • Lekcja 6: Jak zwiększyć rozmiar pośladków bez rozbudowywania ud?
 • Lekcja 7: Jak rozbudować pośladki bez zwiększenia rozmiaru talii?
 • Lekcja 8: Chcę, żeby moje pośladki były mniejsze, a nie większe. Co powinnam zrobić?
 • Lekcja 9: Mam dużą nadwagę. Chcę poprawić wygląd moich pośladków i schudnąć. Co polecasz? Od czego zacząć?

Co wyróżnia Szkołę Kształtowania Pośladków na tle innych tego typu programów?

 • Metody oparte na badaniach i dowodach naukowych
 • Brak porad w stylu "bo u mnie i moich podopiecznych działa"
 • Zmiana nastawienia, że lepsze efekty wymagają ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń (nie wymagają)
Szkoła Budowania Pośladków
 • Przedstawienie różnych dróg realizacji tego samego celu
 • Podsumowanie najważniejszych zagadnień w przystępnej formie
 • Kompleksowe podejście do tematu kształtowania kobiecej sylwetki

142

142 praktyczne i konkretne lekcje wideo. Bez lania wody!

13

Modułów o skutecznym treningu pośladków i kształtowaniu kobiecej sylwetki.

6

Darmowych bonusów o wartości 1295 zł!

Bonusy

Czas na prezenty!

Oprócz 13 napakowanych praktyczną wiedzą modułów i masy materiałów dodatkowych mam też dla Ciebie 6 bonusów o łącznej wartości przekraczającej ponad 1000 zł! Mają one tylko jeden cel - "uzbroić Cię" we wszystko, czego potrzebujesz, żeby zrealizować 100 proc. swojego genetycznego pośladkowego potencjału!

Dodatkowo otrzymasz:

Bonus #1

Dodatkowy moduł z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Wdrożenie w życie wiedzy tylko z tego modułu sprawi, że osiągniesz kilka razy lepsze efekty niż do tej pory!

Bonus #2

Po rozpoczęciu kursu otrzymasz trzy różne 12-tygodniowe programy treningowe (dla całego ciała) z priorytetem na kształtowanie pośladków. Trzy poziomy zaawansowania: dla początkujących i trenujących w domu, dla średnio zaawansowanych oraz dla zaawansowanych.

Bonus #3

Atlas ćwiczeń wideo, w którym znajdziesz filmy instruktażowe do każdego ćwiczenia z trzech bonusowych programów treningowych.

Bonus #4

System intuicyjnego jedzenia w praktyce. Nauczysz się, jak komponować swoje posiłki w taki sposób, żeby być pełna energii i mieć dużo mocy na treningu (bez liczenia kalorii)!

Bonus #5

Prywatna grupa dla kursantek i 5 sesji z instruktorem na żywo, w czasie której możesz zadać mi dowolne pytanie związane z tematem kursu. Społeczność zaś dzieli się wiedzą i doświadczeniami między sobą.

Czy jest inna droga?

Oczywiście!

Możesz sama obejrzeć setki filmów na YouTube, przeanalizować liczone w tysiącach badania naukowe, przeczytać setki stron artykułów i książek.

Możesz testować różne metody, systemy i strategie treningowe, popełniać błędy i samodzielnie wyciągać z nich wnioski. Ale czy chcesz tracić tyle cennego czasu i przede wszystkim swoich nerwów?

W tym kursie dostaniesz gotowe rozwiązania, sprawdzone metody oparte o badania naukowe i przede wszystkim pewną drogę do celu!

Ile kosztuje dostęp do kursu?

Zanim pokażę Ci cenę, zobacz raz jeszcze, co dokładnie otrzymasz dołączając do Szkoły Kształtowania Pośladków:

 • 13 modułów kursu Szkoły Kształtowania Pośladków. Ponad 120 praktycznych lekcji, które pomogą Ci zrozumieć najważniejsze zasady i procesy, a także przede wdrożyć w życie skuteczne systemy i programy treningowe kształtowania kobiecej sylwetki.

WARTOŚĆ: 499 ZŁ

 • Infografiki i pliki, które ułatwią przyswojenie i utrwalenie trudniejszych zagadnień. Pomogą Ci one przyjemniej przejść przez cały proces.

WARTOŚĆ: 99 ZŁ

 • Prywatna grupa tylko dla kursantek. Społeczność innych zmotywowanych kobiet, które - tak jak Ty - postanowiły zmienić coś w swoim życiu i mierzą się z podobnymi wyzwaniami.

WARTOŚĆ: BEZCENNE

 • Odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości. Otrzymasz wsparcie podczas specjalnych sesji z pytaniami i odpowiedziami realizowanymi na żywo online.

WARTOŚĆ: 299 ZŁ

 • Trzy 12-tygodniowe programy treningowe z priorytetem na pośladki. Podział na poziomy zaawansowania (dla początkujących i trenujących w domu, dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych). Znajdziesz w nich nie tylko ćwiczenia na tyłek, ale również na brzuch, górne i dolne partie ciała.

WARTOŚĆ: 749 ZŁ

 • Biblioteka ćwiczeń wideo. Znajdziesz w niej filmy instruktażowe do każdego ćwiczenia z trzech bonusowych programów treningowych.

WARTOŚĆ: 99 ZŁ

 • Dodatkowy moduł z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczące procesu kształtowania pośladków.

WARTOŚĆ: 49 ZŁ

 • System intuicyjnego (bez liczenia kalorii) jedzenia w praktycePokażę Ci, jak jeść smacznie, zdrowo i nie rezygnować na zawsze z ulubionych smakołyków. Z poradnika nauczysz się też, jak komponować posiłki w taki sposób, żeby czuć się pełna energii na co dzień!

WARTOŚĆ: 99 ZŁ

 • Dostęp na żądanie - 24/7. Logujesz się kiedy chcesz, skąd chcesz i zawsze masz dostęp do lekcji oraz wszystkich materiałów na bezpiecznej platformie online.
 • Dożywotni dostęp (materiały są aktualizowane). Płacisz tylko raz i cieszysz się dostępem tak długo, jak Szkoła Kształtowania Pośladków będzie istnieć (przez długie lata!).
SZKOŁA KSZTAŁTOWANIA POŚLADKÓW

Jednorazowa opłata

399

 • Sprawdzone metody oparte na badaniach naukowych
 • Gotowe rozwiązania i pewna droga do efektów
 • Materiały i bonusy o wartości 3043 zł
 • Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Kończymy zapisy za:

  0  1
Dni
:
 
  2  3
Godziny
:
 
  5  9
Minuty
:
 
  5  9
Sekundy

You missed out!

money back
guarantee
Gwarancja satysfakcji

Masz 30 dni gwarancji. Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że Szkoła Kształtowania Pośladków jednak nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot 100% kwoty. Zapytam Cię jedynie o podanie powodu rezygnacji, ale dopiero po przelewie na Twoje konto.

Co inni podopieczni mówią o autorze kursu?

najczęściej zadawane pytania

Czy trening siłowy jest bezpieczny dla kobiet?

Trening siłowy to najbardziej skuteczne "narzędzie" ujędrniające, kształtujące i podnoszące pośladki! To także znacznie bardziej bezpieczny i trwały sposób zmiany wyglądu pośladków, niż chociażby operacje plastyczne. Niektóre panie przed treningiem siłowym powstrzymuje obawa przed przybraniem męskich kształtów. Ta obawa jest nieuzasadniona, ponieważ kobiecy układ hormonalny naturalnie uniemożliwia męskie przyrosty masy mięśniowej.

Czym różni się ten kurs od innych programów treningowych na pośladki dostępnych na rynku?

Szkoła Kształtowania Pośladków to kurs w pełni oparty na naukowych fundamentach, a nie tylko "czyimś widzimisię" i podejściu "bo u mnie działa". Otrzymujesz dostęp do skutecznych i sprawdzonych na setkach kobiet programów treningowych. Jednak przede wszystkim otrzymujesz dostęp do bezcennej wiedzy na temat kształtowania kobiecej sylwetki (pośladków szczególnie), która pomoże Ci zrozumieć najważniejsze zasady i poznać systemy dbania o swoją formę oraz notowania trwałego progresu. Staniesz się bardziej świadoma i niezależna treningowo.


Chcę ujędrnić i poprawić wygląd moich pośladków bez rozbudowy ud. Czy ten kurs mi w tym pomoże?

Zdecydowanie tak! To jedno z najważniejszych założeń programu. Ukończenie kursu pomoże Ci zrozumieć podstawy anatomii i różnic genetycznych wpływających na fakt, że od niektórych "ćwiczeń na pośladki" Twoje uda stają się masywniejsze. W kursie znajdziesz dokładne instrukcje i porady, czym kierować się przy wyborze odpowiednich dla siebie ćwiczeń oraz jak je wykonywać, aby maksymalnie zaangażować do pracy pośladki i odciążyć uda.

Czy w programach treningowych są też ćwiczenia na inne partie ciała, a nie tylko na pośladki?

Tak, są to kompletne programy treningowe z priorytetem na pośladki. Zawierają też ćwiczenia na pozostałe: górne i dolne partie ciała, plus oczywiście ćwiczenia na płaski brzuch. Zatem wykorzystanie tych planów treningowych zapewni kompleksową transformację sylwetki.

Dopiero zaczynam - czy ten program będzie dla mnie odpowiedni?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją podróż, której zwieńczeniem będzie jędrna i kształtna pupa, to skorzystasz z kursu wręcz podwójnie. Unikniesz popełnienia błędów oraz nie będziesz musiała na własną rękę szukać informacji w Internecie. Większość informacji w kursie jest uniwersalna, niezależnie od poziomu zaawansowania. Wszystkie treści przeznaczone tylko dla osób zaawansowanych są wyraźnie zaznaczone. Otrzymasz też bonusowy program treningowy przeznaczony właśnie dla osób początkujących oraz ćwiczących w domu.

Czy dostanę cały kurs od razu?

W związku z tym, że kurs składa się aż z 13 modułów pełnych treści uznałem, że ich jednorazowe udostępnienie przyniosłoby więcej szkody niż pożytku. Dlatego w każdym tygodniu będziesz otrzymywała dostęp do nowych lekcji. Dzięki temu unikniesz uczucia przytłoczenia ogromem nowej wiedzy i skuteczniej przyswoisz wszystkie zagadnienia. Wszystkie bonusy - w tym programy treningowe - otrzymasz od razu po rozpoczęciu kursu. Dzięki temu nie będziesz musiała czekać z rozpoczęciem treningów do ukończenia wszystkich modułów.

Jak długo będę miała dostęp do materiałów?

Kupując ten kurs raz otrzymujesz dożywotni dostęp do wszystkich materiałów przez 24/7. Dodatkowo program jest nieustannie rozwijany zgodnie z nowymi badaniami oraz wytycznymi naukowymi. Przy aktualizacji kursu oczywiście biorę też pod uwagę opinie kursantek!

Dołącz do Szkoły Kształtowania Pośladków

Masz pytania lub wątpliwości? Pisz śmiało na adres: trener@sixpackacademy.pl

Sixpack Academy 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone

>