JĘDRNA PUPA

SMUKŁE UDA

PŁASKI BRZUCH

THE PERFECT BOOTY PROGRAM

Jedyny program treningowy, którego potrzebujesz, aby zbudować SEKSOWNE i JĘDRNE pośladki, oraz WYSMUKLIĆ uda bez rozbudowy mięśni.


CZAS NA JĘDRNE POŚLADKI!

Do niedawna figura w kształcie klepsydry była wyłącznie reliktem przeszłości. Obecnie jednak sylwetka typowej modelki znajduje się w odwrocie, a na salony wracają krągłe i wydatne pośladki, które w pełni wypełniają Twoje dżinsy lub sprawiają, że sukienka odstaje tam, gdzie powinna. Właśnie o takiej kobiecej pupie marzy dziś coraz więcej kobiet. Jestem tutaj, aby pomóc Ci spełnić to marzenie!

Więcej niż tylko
spis ćwiczeń

Program bazuje na najskuteczniejszych – według badań – ćwiczeniach, które w najwyższym stopniu angażują do pracy Twoje pośladki. Każde ćwiczenie jest przeze mnie dokładnie omówione i uwzględnia prezentację błędów, których powinnaś unikać.

Oprócz tego otrzymujesz praktyczny mini kurs, którego ukończenie pomoże Ci przyspieszyć proces budowy wymarzonych pośladków, ale także po prostu żyć lepiej.

Małe kroki, wielkie efekty

Abyś nie czuła się przytłoczona nadmiarem informacji, a także żeby nie kusiło Cię samodzielne modyfikowanie programu, na początku każdego tygodnia otrzymasz plan treningowy i porcję wiedzy na najbliższe siedem dni.

Pełne skupienie właśnie na takich małych krokach sprawi, że po zakończeniu programu osiągniesz SPEKTAKULARNE efekty. Twój wkład w sukces to maksimum zaangażowania i systematyczność! Resztą zajmę się ja, czyli doświadczony trener i coach.


Potrójne działanie

Głównym celem programu jest zapewnienie maksymalnego rozwoju Twoich pośladków oraz wysmuklenie ud, ale bez ich rozbudowy. W PERFECT BOOTY PROGRAM znajdziesz również ćwiczenia na górne partie ciała i brzuch. Ich wykonywanie sprawi, że pozbędziesz się wszelkich ograniczeń w zakresie wyboru stylizacji na dowolną okazję.

Objętość Twoich pośladków jest w defensywie i nie wiesz co zrobić, żeby zmienić ten stan? Symetryczna, jędrna i wydatna – taka będzie Twoja pupa po ukończeniu mojego programu!

Pokonaj grawitację!

Ty też możesz mieć jędrne i symetryczne pośladki!


CHCĘ MIEĆ TAKĄ PUPĘ!

Nie strać swojej szansy!

Przestań bać się ćwiczeń siłowych! Wykorzystanie w treningu ciężarów – dobranych do Twoich możliwości – nie sprawi, że będziesz wyglądała jak kulturystka, a jedynie przyspieszy spalanie tłuszczu. Co więcej, pośladki są zbudowane z trzech głównych mięśni i TYLKO poprzez trening siłowy możesz je rozbudować, wzmocnić i ujędrnić!


Co otrzymasz w programie?

Naukowe fundamenty

THE PERFECT BOOTY PROGRAM składa się z 3 zasadniczych etapów. Każda faza ma określony cel, który na końcu sprawi, że Twoje uda będą smuklejsze, pośladki pełniejsze i jędrniejsze, a w pasie ubędzie Ci kilka centymetrów.


Mini kurs wideo

Znajdziesz w nim wyłącznie praktyczne treści na temat odżywiania, treningów, suplementacji i dbania o swoje ciało i zdrowie. Same konkretne informacje, a wszystko podane w przystępnej formie wideo!

Konsultacja wprowadzająca NA ŻYWO

Pamiętaj, że nie jestem tylko autorem tego programu, ale przede wszystkim Twoim pomocnikiem na ścieżce ku nowej sylwetce. Dzięki konsultacji przełamiemy pierwsze lody, odpowiem też na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.


Arkusz do śledzenia postępów

Dzięki niemu będziesz mogła śledzić, jak zmienia się Twoja sylwetka. Arkusz będzie też stanowił dla Ciebie dodatkowe źródło motywacji. Monitoruj swój progres i krok po kroku zbliżaj się do realizacji celu!

Prosty kalkulator dietetyczny

Zdrowa, smaczna i wygodna dieta jest prostsza niż myślisz! Z moim kalkulatorem obliczysz swoje codzienne zapotrzebowanie kaloryczne oraz skomponujesz perfekcyjny jadłospis.


Kontakt zdalny na każdym etapie trwania programu

Masz jakieś pytania, wątpliwości? A może nie masz pewności czy wszystko dobrze zrozumiałaś? Śmiało możesz się ze mną kontaktować za pomocą poczty e-mail lub Messengera.


ZACZNIJ PROGRAM JUŻ TERAZ

Najczęściej zadawane pytania

Jędrne i smukłe pośladki z Sixpack Academy

Cześć! Nazywam się Radek Pietrzak. Jestem autorem THE PERFECT BOOTY PROGRAM i będę Twoim przewodnikiem w drodze po wymarzone pośladki! 🍑

Czy trening siłowy jest bezpieczny dla kobiet?

Pośladki są zbudowane z trzech głównych mięśni. Tylko z wykorzystaniem odpowiednich ćwiczeń można zaangażować i wzmocnić je wszystkie. Trening siłowy to też najbardziej skuteczne narzędzie ujędrniające i podnoszące pośladki! To także znacznie bardziej bezpieczny i trwały sposób, niż chociażby operacje plastyczne.

Niektóre panie przed treningiem siłowym powstrzymuje obawa przed przybraniem męskiej sylwetki. Tymczasem natura – poprzez kobiecy układ hormonalny – blokuje duże przyrosty masy mięśniowej. Żeński organizm produkuje zbyt mało testosteronu, żeby kobiece ramiona czy uda stały się nagle przesadnie rozbudowane.

Czym różni się ten program od innych dostępnych na rynku?

THE PERFECT BOOTY PROGRAM bazuje na naukowych fundamentach. Jednocześnie został przetestowany na setkach moich zadowolonych podopiecznych i jest przeze mnie nieustannie rozwijany zgodnie z nowymi naukowymi wytycznymi oraz opiniami moich uczestniczek.

Otrzymasz precyzyjne wytyczne w zakresie kolejności ćwiczeń, czasu przerw, liczby serii, powtórzeń i schematów progresji. To jednak jedynie wierzchołek góry lodowej.

  Bowiem po ukończeniu programu nie tylko staniesz się posiadaczką krągłej i wydatnej pupy, która w dżinsach nie pozostawia podejrzanego luzu, ale jednocześnie staniesz się bardziej świadoma praktycznych zasad zdrowego i racjonalnego dbania o swoje zdrowie i sylwetkę.

  Chcę ujędrnić i poprawić moje pośladki bez rozbudowy ud.

  To jedno z najważniejszych założeń mojego programu. Znajdziesz w nim dokładne instrukcje i porady, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia, aby maksymalnie zaangażować do pracy pośladki i odciążyć uda. Wszystko w zrozumiałej, nawet dla osoby początkującej, formie wizualnej.

  Czy w programie są również ćwiczenia na górne partie ciała?

  Tak, program zawiera jeden oddzielny dzień treningowy, w którym ćwiczysz tylko górne partie Twojego ciała. Zapewnia Ci to kompleksową transformację Twojej sylwetki.

  Dopiero zaczynam trenować. Czy mogę skorzystać z tego programu?

  Struktura programu zawiera warianty ćwiczeń i schematy progresji zarówno dla osób początkujących, jak również średnio zaawansowanych.

  Jeśli dopiero zaczynasz swoją podróż, której zwieńczeniem będzie jędrna i kształtna pupa, to z programu skorzystasz podwójnie. Po ukończeniu wersji dla początkujących możesz ponownie przejść program, tym razem w wariancie dla bardziej zaawansowanych, i cieszyć się jeszcze bardziej odstającymi, jędrnymi i symetrycznymi pośladkami!

  Dlaczego warto? Czyli kilka słów o autorze programu

  “Radek jest doskonałym trenerem personalnym. Każdy trening jest dobrze przygotowany, ponadto ciekawy, urozmaicony i dostosowany do moich potrzeb. Nie wymaga wysiłku ponad siły, sam potrafi odczytać czy dane ćwiczenie jest dostosowane do moich możliwości. Stale podnosi poprzeczkę, przez co z każdego treningu wychodzę z satysfakcją osiągnięcia kolejnego małego sukcesu.”

  JUSTYNA

  „Trener Radek to osoba z dużą wiedzą teoretyczną, jak również praktyczną. Dużą uwagę poświęca technice wykonywanych ćwiczeń, co w szybkim czasie daje dobre efekty. Ułożona przez niego dieta nie jest w stylu „kopiuj/wklej” z internetu, tylko stanowi indywidualnie dobrany plan żywieniowy do moich potrzeb i preferencji smakowych. Trening indywidualny, jak również dieta, kosztują jak dla mnie w sam raz. Polecam!”

  MARCIN

  „Radek przywiązuje ogromną uwagę do poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Nie wytyka błędów, tylko skupia się na pracy nad elementami, które należy poprawić. Zawsze doradzi, pomoże w kwestiach odżywania, zdrowego trybu życia. Co jest dla mnie ważne: motywuje, wspiera i zaraża pozytywną energią 🙂 Po dwóch miesiącach współpracy pozbyłam się bólu pleców, poprawiła mi się sylwetka, spadło kilka kilogramów i zwiększyła świadomość ciała i jego możliwości.”

  MARTYNA
  Z czystym sumieniem mogę polecić Radka jako trenera personalnego! Profesjonalizm w każdym calu! Duża wiedza (nie tylko teoretyczna), fajna atmosfera na treningu, wsparcie przez cały czas trwania współpracy. Podczas treningu nie trzyma się sztywno jednego planu – ćwiczenia ustawił idealnie pod moje możliwości i oczekiwane efekty. Słucha uwag i w razie potrzeby odpowiednio modyfikuje program treningu. Polecam!
  MICHAŁ

  GOTOWA NA
  ZMIANĘ ŻYCIA?
  ZACZNIJ JUŻ
  TERAZ!

  THE PERFECT BOOTY PROGRAM

  • 16-tygodniowy program podzielony na 3 fazy
  • Maksymalny rozwój pośladków i wyszczuplenie ud bez ich rozbudowy
  • Warianty ćwiczeń dopasowane do Twojego poziomu zaawansowania
  • Naukowe podstawy i baza wszystkich ćwiczeń w formie nagrań wideo
  • Kalkulator dietetyczny i arkusz do śledzenia postępów GRATIS
  • Stała opieka doświadczonego trenera


  CHCĘ MIEĆ BARDZIEJ KRĄGŁE POŚLADKI

  >